پیاده روی اربعین فرهنگ عاشورایی را نهادینه می کند

5/5
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در email

 سرپرست اداره تبلیغات اسلامی ملارد با تاکید بر اهمیت برگزاری باشکوه همایش اربعین حسینی، گفت: پیاده روی اربعین فرهنگ عاشورایی را نهادینه می کند.

سرپرست اداره تبلیغات اسلامی ملارد با تاکید بر اهمیت برگزاری باشکوه همایش اربعین حسینی، گفت: پیاده روی اربعین فرهنگ عاشورایی را نهادینه می کند. حجت الاسلام والمسلمین ناصر حیدری، در گفتگو با خبرنگار مهر در خصوص همایش بزرگ پیاده روی اربعین حسینی، اظهار داشت: اربعین به رشد پیوندهای دینی و معنوی جامعه کمک زیادی کرده است. سرپرست اداره تبلیغات اسلامی شهرستان ملارد گفت: نام امام حسین (ع) در قلب همه مومنان، حرارتی ایجاد کرده است، که هیچ گاه خاموش نشده و روز به روز به شدت آن افزوده می‌شود. وی ادامه داد: اسلام ناب محمدی با عاشورای حسینی بیمه و عاشورا با اربعین بیمه و تصدیق می‌شود. حیدری افزود: تجمع عزاداران حسینی و پیاده روی آن ها در اربعین به تبلیغ و ترویج فرهنگ عاشورایی در بین اقشار مردم نهادینه و ارزش خواهد شد. سرپرست اداره تبلیغات اسلامی شهرستان ملارد اضافه کرد: نهضت سرخ حسینی دارای پیام های ارزشمند اخلاقی بسیاری است که باید این نکات و پیام های ارزشمند را سرلوحه کار و عمل خود در زندگی قرار دهیم.

حجت الاسلام والمسلمین ناصر حیدری، در گفتگو با خبرنگار مهر در خصوص همایش بزرگ پیاده روی اربعین حسینی، اظهار داشت: اربعین به رشد پیوندهای دینی و معنوی جامعه کمک زیادی کرده است.

سرپرست اداره تبلیغات اسلامی شهرستان ملارد گفت: نام امام حسین (ع) در قلب همه مومنان، حرارتی ایجاد کرده است، که هیچ گاه خاموش نشده و روز به روز به شدت آن افزوده می‌شود.

وی ادامه داد: اسلام ناب محمدی با عاشورای حسینی بیمه و عاشورا با اربعین بیمه و تصدیق می‌شود.

حیدری افزود: تجمع عزاداران حسینی و پیاده روی آن ها در اربعین به تبلیغ و ترویج فرهنگ عاشورایی در بین اقشار مردم نهادینه و ارزش خواهد شد.

سرپرست اداره تبلیغات اسلامی شهرستان ملارد اضافه کرد: نهضت سرخ حسینی دارای پیام های ارزشمند اخلاقی بسیاری است که باید این نکات و پیام های ارزشمند را سرلوحه کار و عمل خود در زندگی قرار دهیم.

به راحتی عضو خبرنامه شوید

و پیش از دیگران آخرین اخبار و اطلاعیه ها مطلع شوید

دیدگاهتان را بنویسید