مراسم راهپیمایی اربعین به صورت زنده پخش می شود

5/5

راهپیمایی با شکوه اربعین حسینی از طریق یکی از تلویزیون‌های اینترنتی رسمی به صورت مستمر و زنده پخش می‌شود.

راهپیمایی با شکوه اربعین حسینی از طریق یکی از تلویزیون‌های اینترنتی رسمی به صورت مستمر و زنده پخش می‌شود. مراسم اربعین علاوه بر آنکه بعنوان بزرگترین گردهمایی انسانی در دنیا شناخته می‌شود، یکی از باشکوه‌ترین مظاهر حمایت از آزادگی‌ در سراسر جهان به‌شمار می‌رود. هر چند سالانه میلیون ها نفر از شیعیان سراسر جهان در این مراسم حضور پیدا می‌کنند، اما تعداد بسیاری از ارادتمندان به اباعبدالله‌الحسین (علیه السلام) به دلایل مختلف نمی توانند در این مراسم حاضر شوند و به عبارتی از قافله اربعین جا می‌مانند. تیوا، یکی از تلویزیون های تعاملی دارای مجوز صدا و سیما با اعزام نیروهای جوان و متخصص ایرانی به عراق، امکان تماشای زنده مراسم راهپیمایی شکوهمند اربعین حسینی را برای عاشقان آن حضرت فراهم کرده است. پخش زنده مراسم اربعین علاوه بر اینکه می‌تواند علاقه‌مندانی که از قافله‌ اربعین جا مانده‌اند را در جریان جزئیات این مراسم عظیم حمایت از ایستادگی در برابر جریان تاریخی ظلم و ستم قرار دهد، راهی برای ثبت این مراسم با شکوه در حافظه تاریخی جهانیان است. علاقه‌مندان به مشاهده این پخش زنده و بهره‌مند شدن از ثواب همراهی با زائران حرم اباعبدالله الحسین، می‌توانند از طریق دانلود اپلیکیشن برای اندروید، آی او اس و همچنین از طریق نسخه وب تیوا به سرویس تلویزیون تعاملی تیوا دسترسی داشته باشند. پخش زنده مراسمی که پیش از این توسط صداوسیما به صورت جامع صورت نمی‌گرفت یکی از مزایای مهم تلویزیون‌های تعاملی است. علاوه بر این کاربران می‌توانند پخش زنده را تا مدت زمان مشخصی به صورت ضبط شده نیز مشاهده کنند. تیوا یکی از پنج تلویزیون تعاملی است که موفق به دریافت مجوز تلویزیون اینترنتی (IPTV)‌ از طرف سازمان صداوسیمای جمهوری اسلامی ایران شده است. پخش زنده این راهپیمایی باشکوه از ۱۴ آبان شروع شده و تا ۱۹ آبان ادامه خواهد داشت./ ایلنا

مراسم اربعین علاوه بر آنکه بعنوان بزرگترین گردهمایی انسانی در دنیا شناخته می‌شود، یکی از باشکوه‌ترین مظاهر حمایت از آزادگی‌ در سراسر جهان به‌شمار می‌رود.

هر چند سالانه میلیون ها نفر از شیعیان سراسر جهان در این مراسم حضور پیدا می‌کنند، اما تعداد بسیاری از ارادتمندان به اباعبدالله‌الحسین (علیه السلام) به دلایل مختلف نمی توانند در این مراسم حاضر شوند و به عبارتی از قافله اربعین جا می‌مانند.

تیوا، یکی از تلویزیون های تعاملی دارای مجوز صدا و سیما با اعزام نیروهای جوان و متخصص ایرانی به عراق، امکان تماشای زنده مراسم راهپیمایی شکوهمند اربعین حسینی را برای عاشقان آن حضرت فراهم کرده است.

پخش زنده مراسم اربعین علاوه بر اینکه می‌تواند علاقه‌مندانی که از قافله‌ اربعین جا مانده‌اند را در جریان جزئیات این مراسم عظیم حمایت از ایستادگی در برابر جریان تاریخی ظلم و ستم قرار دهد، راهی برای ثبت این مراسم با شکوه در حافظه تاریخی جهانیان است.

علاقه‌مندان به مشاهده این پخش زنده و بهره‌مند شدن از ثواب همراهی با زائران حرم اباعبدالله الحسین، می‌توانند از طریق دانلود اپلیکیشن برای اندروید، آی او اس و همچنین از طریق نسخه وب تیوا به سرویس تلویزیون تعاملی تیوا دسترسی داشته باشند.

پخش زنده مراسمی که پیش از این توسط صداوسیما به صورت جامع صورت نمی‌گرفت یکی از مزایای مهم تلویزیون‌های تعاملی است. علاوه بر این کاربران می‌توانند پخش زنده را تا مدت زمان مشخصی به صورت ضبط شده نیز مشاهده کنند.

تیوا یکی از پنج تلویزیون تعاملی است که موفق به دریافت مجوز تلویزیون اینترنتی (IPTV)‌ از طرف سازمان صداوسیمای جمهوری اسلامی ایران شده است. پخش زنده این راهپیمایی باشکوه از ۱۴ آبان شروع شده و تا ۱۹ آبان ادامه خواهد داشت./ ایلنا

به راحتی عضو خبرنامه شوید

و پیش از دیگران آخرین اخبار و اطلاعیه ها مطلع شوید

دیدگاهتان را بنویسید