برای نخستین بار، اسناد سیاستگذاری اربعین مکتوب شد

5/5
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در email

اسناد کمیته فرهنگی و آموزشی ستاد مرکزی اربعین در قالب بسته سیاست‌گذاری اربعین در سند بالادستی و راهبردی به شمار می‌آید،‌ در قالب کتاب منتشر شد.

اسناد کمیته فرهنگی و آموزشی ستاد مرکزی اربعین در قالب بسته سیاست‌گذاری اربعین در سند بالادستی و راهبردی به شمار می‌آید،‌ در قالب کتاب منتشر شد. این اثر مشخص‌ می‌کند که خبرنگارانی که می‌خواهند در حوزه اربعین کار کنند،‌ چه بایدها و نبایدها را باید مورد توجه قرار دهند و کدام موضوعات را مورد نظر داشته باشند که علاوه بر اینکه اطلاع‌رسانی صورت می‌گیرد،‌ مانع از آسیب‌زایی در این حوزه شود. از دیگر آثاری که به چاپ رسیده است می‌توان به آموزش زائران، یاوران مهدی و آموزش مبلغان اشاره کرد. همچنین در حوزه شعر و فرهنگ نیز کتاب‌هایی از سوی این کمیته به چاپ رسیده است که مجموعه شعر آئینی «سرو بلند» از آن جمله است که اشعار آن اختصاص به اربعین امام حسین (ع) دارد.

این اثر مشخص‌ می‌کند که خبرنگارانی که می‌خواهند در حوزه اربعین کار کنند،‌ چه بایدها و نبایدها را باید مورد توجه قرار دهند و کدام موضوعات را مورد نظر داشته باشند که علاوه بر اینکه اطلاع‌رسانی صورت می‌گیرد،‌ مانع از آسیب‌زایی در این حوزه شود.

از دیگر آثاری که به چاپ رسیده است می‌توان به آموزش زائران، یاوران مهدی و آموزش مبلغان اشاره کرد. همچنین در حوزه شعر و فرهنگ نیز کتاب‌هایی از سوی این کمیته به چاپ رسیده است که مجموعه شعر آئینی «سرو بلند» از آن جمله است که اشعار آن اختصاص به اربعین امام حسین (ع) دارد.

به راحتی عضو خبرنامه شوید

و پیش از دیگران آخرین اخبار و اطلاعیه ها مطلع شوید

دیدگاهتان را بنویسید