50 دستگاه اتوبوس در خدمت عزاداران اربعین در اصفهان

5/5
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در email

مسؤول هماهنگی کمیته‌های ستاد اربعین حسینی استان اصفهان گفت: 50 دستگاه اتوبوس برای اجتماع اربعین حسینی عزاداران در میدان امام علی(ع) از میادین محوری به سمت میدان امام علی حرکت می‌کنند.

مسؤول هماهنگی کمیته‌های ستاد اربعین حسینی استان اصفهان گفت: 50 دستگاه اتوبوس برای اجتماع اربعین حسینی عزاداران در میدان امام علی(ع) از میادین محوری به سمت میدان امام علی حرکت می‌کنند. به گزارش خبرگزاری فارس از اصفهان، محمدجواد تباشیری ظهر امروز در نشست خبری پیرامون اجتماع اربعین حسینی عزاداران در میدان امام علی(ع) اظهار کرد: سال 92 با حضور حدود 2 هزار نفر، سال 93 با حضور 4 هزار نفر، سال 94 حضور 6 هزار نفر و سال گذشته که اوج تبلور این حرکت بود 17 هزار نفر در میدان امام علی برگزار شده است، پیش‌بینی کردیم بیش از 20 هزار نفر در مراسم امسال حضور به هم رسانند. وی افزود: 50 دستگاه اتوبوس از میادین محوری به سمت میدان امام علی از ساعت 9 صبح حرکت می‌کنند، دو ایستگاه صلواتی، مهدکودک، نماز جماعت و پذیرایی ناهار نیز برای این مراسم پیش‌بینی شده است. مسؤول هماهنگی کمیته‌های ستاد اربعین حسینی گفت: این حرکت از هیأت‌های مذهبی شروع شده و امیدواریم با کمک هیأت‌ها با آبرومندی هر چه تمام‌تر برگزار شود.

به گزارش خبرگزاری فارس از اصفهان، محمدجواد تباشیری ظهر امروز در نشست خبری پیرامون اجتماع اربعین حسینی عزاداران در میدان امام علی(ع) اظهار کرد: سال 92 با حضور حدود 2 هزار نفر، سال 93 با حضور 4 هزار نفر، سال 94 حضور 6 هزار نفر و سال گذشته که اوج تبلور این حرکت بود 17 هزار نفر در میدان امام علی برگزار شده است، پیش‌بینی کردیم بیش از 20 هزار نفر در مراسم امسال حضور به هم رسانند.

وی افزود: 50 دستگاه اتوبوس از میادین محوری به سمت میدان امام علی از ساعت 9 صبح حرکت می‌کنند، دو ایستگاه صلواتی، مهدکودک، نماز جماعت و پذیرایی ناهار نیز برای این مراسم پیش‌بینی شده است.

مسؤول هماهنگی کمیته‌های ستاد اربعین حسینی گفت: این حرکت از هیأت‌های مذهبی شروع شده و امیدواریم با کمک هیأت‌ها با آبرومندی هر چه تمام‌تر برگزار شود.

به راحتی عضو خبرنامه شوید

و پیش از دیگران آخرین اخبار و اطلاعیه ها مطلع شوید

دیدگاهتان را بنویسید