۲ میلیون و ۳۲۸ هزار خودرو از محورهای استان همدان عبور کرده اند

5/5
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در email

همدان-رئیس مرکز مدیریت راه های راهداری و حمل و نقل جاده ای استان همدان از بازبودن تمام راه‌های استان خبر داد وگفت:از آغاز طرح اربعین ۲ میلیون و ۳۲۸ هزار خودرو از محورهای استان عبور کرده اند.

همدان-رئیس مرکز مدیریت راه های راهداری و حمل و نقل جاده ای استان همدان از بازبودن تمام راه‌های استان خبر داد وگفت:از آغاز طرح اربعین ۲ میلیون و ۳۲۸ هزار خودرو از محورهای استان عبور کرده اند. به گزارش خبرنگار مهر، سعید کریمی ظهر یکشنبه در جلسه بررسی وضعیت راه های استان با اشاره به بارش باران و پدیده مه گرفتگی در محورهای استان همدان اظهار داشت: تصاویر دوربین های نظارتی اداره کل راهداری استان ترافیکی روان را در جاده ها گزارش می دهد. وی افزود: تمام راه های استان همدان باز است و تنها در گردنه اسدآباد مه گرفتگی رقیقی وجود دارد. کریمی ادامه داد: هم اکنون محور همدان – کرمانشاه به دلیل عبور زائران پرترددترین محور استان همدان گزارش شده است. رئیس مرکز مدیریت راه های راهداری و حمل و نقل جاده ای استان همدان اظهار داشت: طبق آمار ارائه شده از آغاز طرح اربعین و از تاریخ هشتم تا امروز چهاردهم آبان ماه ۲ میلیون و ۳۲۸ هزار خودرو از کل محورهای استان عبور کرده اند. وی با تأکید بر اینکه این آمار از طریق ۶۶ دستگاه تردد شمار فعال در محورهای برون شهری استان گزارش شده است، عنوان کرد: این میزان تردد نسبت به مدت مشابه پارسال ۱۹ درصد افزایش داشته است. سعید کریمی در ادامه از مردم خواست طبق گزارش های مرکز هواشناسی و امکان بارندگی و پدیده مه گرفتگی در جاده های استان، ضمن عبور از محورهای کوهستانی استان، قبل از سفر وسیله نقلیه خود را بررسی کرده و قوانین راهنمایی و رانندگی را رعایت کنند.

به گزارش خبرنگار مهر، سعید کریمی ظهر یکشنبه در جلسه بررسی وضعیت راه های استان با اشاره به بارش باران و پدیده مه گرفتگی در محورهای استان همدان اظهار داشت: تصاویر دوربین های نظارتی اداره کل راهداری استان ترافیکی روان را در جاده ها گزارش می دهد.

وی افزود: تمام راه های استان همدان باز است و تنها در گردنه اسدآباد مه گرفتگی رقیقی وجود دارد.

کریمی ادامه داد: هم اکنون محور همدان – کرمانشاه به دلیل عبور زائران پرترددترین محور استان همدان گزارش شده است.

رئیس مرکز مدیریت راه های راهداری و حمل و نقل جاده ای استان همدان اظهار داشت: طبق آمار ارائه شده از آغاز طرح اربعین و از تاریخ هشتم تا امروز چهاردهم آبان ماه ۲ میلیون و ۳۲۸ هزار خودرو از کل محورهای استان عبور کرده اند.

وی با تأکید بر اینکه این آمار از طریق ۶۶ دستگاه تردد شمار فعال در محورهای برون شهری استان گزارش شده است، عنوان کرد: این میزان تردد نسبت به مدت مشابه پارسال ۱۹ درصد افزایش داشته است.

سعید کریمی در ادامه از مردم خواست طبق گزارش های مرکز هواشناسی و امکان بارندگی و پدیده مه گرفتگی در جاده های استان، ضمن عبور از محورهای کوهستانی استان، قبل از سفر وسیله نقلیه خود را بررسی کرده و قوانین راهنمایی و رانندگی را رعایت کنند.

به راحتی عضو خبرنامه شوید

و پیش از دیگران آخرین اخبار و اطلاعیه ها مطلع شوید

دیدگاهتان را بنویسید