پرداخت خسارت زيان‌ديدگان راهپيمايی اربعين

5/5

بيمه ايران اعلام كرد: خسارت زائرين اربعين حسيني(ع) را كه در مسير راهپيمايي اربعين دچار مشكل يا سانحه شده‌اند در كوتاهترين زمان جبران مي‌كند.

بيمه ايران اعلام كرد: خسارت زائرين اربعين حسيني(ع) را كه در مسير راهپيمايي اربعين دچار مشكل يا سانحه شده‌اند در كوتاهترين زمان جبران مي‌كند. به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) به نقل از پايگاه اطلاع رساني حج، به دنبال واژگوني چند دستگاه اتوبوس زائران اربعين حسيني، بيمه ايران با صدور اطلاعيه‌اي اعلام كرد: تمام زائراني كه از طريق سامانه سماح سازمان حج و زيارت ثبت نام و رواديد كشور عراق را دريافت كرده‌اند، مي‌توانند در صورت بروز هرگونه مشكل يا حادثه نسبت به اخذ گواهي تاييد پوشش بيمه اي از طريق سايت بيمه ايران به نشاني www.iraninsurance.ir اقدام كرده و مراتب را در داخل كشور به يكي از شعب بيمه ايران و در كشور عراق به نمايندگان بيمه ايران مستقر در شهرهاي كربلا، نجف، كاظمين و سامرا يا نمايندگان مستقر در مسير راهپيمايي اربعين حسيني(ع) اعلام كنند. بر اساس اين گزارش در صورت وقوع هرگونه مشكل درماني، بيمه‌شدگان مستقيما در مراجع درماني داخل كشور و يا كشور عراق پذيرش و عمليات درماني آنها انجام خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) به نقل از پايگاه اطلاع رساني حج، به دنبال واژگوني چند دستگاه اتوبوس زائران اربعين حسيني، بيمه ايران با صدور اطلاعيه‌اي اعلام كرد: تمام زائراني كه از طريق سامانه سماح سازمان حج و زيارت ثبت نام و رواديد كشور عراق را دريافت كرده‌اند، مي‌توانند در صورت بروز هرگونه مشكل يا حادثه نسبت به اخذ گواهي تاييد پوشش بيمه اي از طريق سايت بيمه ايران به نشاني www.iraninsurance.ir اقدام كرده و مراتب را در داخل كشور به يكي از شعب بيمه ايران و در كشور عراق به نمايندگان بيمه ايران مستقر در شهرهاي كربلا، نجف، كاظمين و سامرا يا نمايندگان مستقر در مسير راهپيمايي اربعين حسيني(ع) اعلام كنند.

بر اساس اين گزارش در صورت وقوع هرگونه مشكل درماني، بيمه‌شدگان مستقيما در مراجع درماني داخل كشور و يا كشور عراق پذيرش و عمليات درماني آنها انجام خواهد شد.

به راحتی عضو خبرنامه شوید

و پیش از دیگران آخرین اخبار و اطلاعیه ها مطلع شوید

دیدگاهتان را بنویسید