مسیر مهران – ایلام بعد از اربعین یک‌طرفه می‌شود

5/5

رئیس پلیس راه کشور گفت: تمهیدات ترافیکی در مسیربرگشت زائران اربعین حسینی در ایلام و پایانه مرزی مهران اندیشیده شده است.

رئیس پلیس راه کشور گفت: تمهیدات ترافیکی در مسیربرگشت زائران اربعین حسینی در ایلام و پایانه مرزی مهران اندیشیده شده است. سردار حمیدی، با بیان اینکه پلیس با آمادگی کامل و در اجرای طرح ترافیکی، تمهیدات لازم را برای روان‌سازی مسیر بازگشت زائران در نطر گرفته است، اظهار کرد: با آغاز برگشت زائران اربعین حسینی(ع) که در روزهای آینده به اوج خود خواهد رسید اقداماتی از جمله یک طرفه کردن مسیر مهران به ایلام در دستور کار پلیس قرار خواهد گرفت. وی با اشاره به اینکه تمهیدات لازم برای روستاهایی از جمله «مهدی‌آباد»، «چما»، «ماربره» و بخش «صالح‌آباد» در این طرح اندیشیده شده است، اضافه کرد: مسیر ورود ناوگان مسافربری برای انتقال زائران نیز از مسیر ایلام – ملکشاهی – بان‌رحمان و مهران خواهد بود. حمیدی ادامه داد: ساکنان روستای «ماربره» از همان جاده فرعی عبور خواهند کرد و سایر جزئیات موضوع متعاقباً اعلام خواهد شد. به گزارش کانال اطلاع رسانی پلیس، رئیس پلیس راه کشور در پایان تصریح کرد: با توجه به اینکه زائران در هنگام برگشت خسته هستند از هر گونه عجله و شتاب پرهیز و با استراحت کافی ادامه مسیر دهند.

سردار حمیدی، با بیان اینکه پلیس با آمادگی کامل و در اجرای طرح ترافیکی، تمهیدات لازم را برای روان‌سازی مسیر بازگشت زائران در نطر گرفته است، اظهار کرد: با آغاز برگشت زائران اربعین حسینی(ع) که در روزهای آینده به اوج خود خواهد رسید اقداماتی از جمله یک طرفه کردن مسیر مهران به ایلام در دستور کار پلیس قرار خواهد گرفت.

وی با اشاره به اینکه تمهیدات لازم برای روستاهایی از جمله «مهدی‌آباد»، «چما»، «ماربره» و بخش «صالح‌آباد» در این طرح اندیشیده شده است، اضافه کرد: مسیر ورود ناوگان مسافربری برای انتقال زائران نیز از مسیر ایلام – ملکشاهی – بان‌رحمان و مهران خواهد بود.

حمیدی ادامه داد: ساکنان روستای «ماربره» از همان جاده فرعی عبور خواهند کرد و سایر جزئیات موضوع متعاقباً اعلام خواهد شد.

به گزارش کانال اطلاع رسانی پلیس، رئیس پلیس راه کشور در پایان تصریح کرد: با توجه به اینکه زائران در هنگام برگشت خسته هستند از هر گونه عجله و شتاب پرهیز و با استراحت کافی ادامه مسیر دهند.

به راحتی عضو خبرنامه شوید

و پیش از دیگران آخرین اخبار و اطلاعیه ها مطلع شوید

دیدگاهتان را بنویسید