مدیرعامل مخابرات ایلام: اینترنت رایگان به زائران اربعین در مرز مهران ارائه می‎شود

افزایش پهنای باند مورد نیاز همراه اول در مهران از یک به سه گیگا بایت و در پایانه مرزی مهران از یک به ۲ گیگا بایت است.
5/5
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در email

مدیرعامل شرکت مخابرات منطقه ایلام گفت: در ایام اربعین حسینی اینترنت وای‌فای رایگان در مسیر مهران تا پایانه‌ مرزی (بدون محدودیت) برای زائران فراهم می‌شود.

حشمت الله اسدی با اشاره به اقدامات این شرکت جهت استفاده زائران در ایام اربعین حسینی افزود: مهمترین عملیات مخابرات ایلام مرتبط با اربعین، افزایش پهنای باند مورد نیاز همراه اول در مهران از یک به سه گیگا بایت و در پایانه مرزی مهران از یک به ۲ گیگا بایت است.

وی از نصب چهار کانکس اضطراری همراه اول در ایام اربعین در پارکینگ اربعین، پل زائر، و پایانه مرزی مهران خبر داد و گفت: در این ایام اینترنت پرسرعت در مسیر ایلام – مهران توسط همراه اول پوشش داده می‌شود.

مدیرعامل شرکت مخابرات ایلام یادآور شد: شروع عملیات اجرایی فونداسیون و نصب دکل جهت پوشش کمربندی شرقی مهران و آمادگی واگذاری پهنای باند و E۱ به ارگان‌های متقاضی جهت پایش مسیر اربعین نیز از دیگر اقدامات این شرکت جهت خدمات رسانی به زائران آقا اباعبدالله الحسین(ع) است.

اسدی، انجام خدمات مشتریان همراه اول، رومینگ، استقرار ژنراتور پرتابل در مهران و پایانه مرزی برای پیش‌بینی حوادث غیرمترقبه قطع بر در ایام اربعین و استقرار سه اکیب نگهداری و خدمات مشتریان، از دیگر خدمات شرکت مخابرات استان به زائرین حسینی در ایام اربعین است.

وی از نصب و راه‌اندازی ۱۰ دستگاه تلفن همگانی در پایانه مرزی مهران خبر داد و افزود: در صورت ارسال متریال سایت جدید(مشترک با رایتل) داخل شهر مهران راه‌اندازی می‌شود

به راحتی عضو خبرنامه شوید

و پیش از دیگران آخرین اخبار و اطلاعیه ها مطلع شوید

دیدگاهتان را بنویسید