جزئیات گشت زنی پرنده های پلیس در نوار مرزی ایران وعراق

5/5
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در email

مسئول کمیته هوایی قرارگاه اربعین ناجا جزئیات گشت‌زنی پرنده‌های پلیس در طول نوار مرزی ایران و عراق همزمان با ایام اربعین را تشریح کرد.

مسئول کمیته هوایی قرارگاه اربعین ناجا جزئیات گشت‌زنی پرنده‌های پلیس در طول نوار مرزی ایران و عراق همزمان با ایام اربعین را تشریح کرد. سردار خلبان حسینعلی مستاجران با اشاره به گشت‌زنی‌های هوایی پلیس در جداره مرز عراق، اظهار داشت: امسال هواپیمایی با تجهیزات جدید و بهره برداری کامل از توان رزمی و عملیاتی خود کنار پلیس های تخصصی در خدمت زائران حسینی(ع) است. وی در ادامه افزود: در مرز مهران هفت فروند بالگرد، هشت فروند پهپاد و یک فروند هواپیما استقرار یافته و به منظور تامین امنیت زائران در طول نوار مرزی و مسیرهای منتهی به شهر مهران ارائه خدمت می کنیم. این مقام انتظامی با اشاره به 21 سورتی پرواز و 41 ساعت گشت هوایی توسط بالگردهای هواناجا در مرز مهران،تصریح کرد: در کنار گشت های هوایی با استفاده از هشت فروند پهپاد، پایش تصویری نوار مرزی و مسیر راهپیمایی زائران تا سالن پایانه در حال انجام است. مسئول کمیته هوایی قرارگاه اربعین ناجا تاکید کرد: تمامی گشت های هوایی و پایش تصویری نوار مرزی و مسیر پیاده روی زائران در راستای افزایش احساس امنیت زوار است. فرمانده هواپیمایی ناجا در پایان با تاکید بر خلاقیت و توانمندی خلبانان هواناجا ،افزود: الحمدلله تاکنون هیچ مشکل و حادثه هوایی نداشتیم و بالگردهای ناجا توانایی پرواز در شرایط جوی ناپایدار و سخت را دارند.

سردار خلبان حسینعلی مستاجران با اشاره به گشت‌زنی‌های هوایی پلیس در جداره مرز عراق، اظهار داشت: امسال هواپیمایی با تجهیزات جدید و بهره برداری کامل از توان رزمی و عملیاتی خود کنار پلیس های تخصصی در خدمت زائران حسینی(ع) است.

وی در ادامه افزود: در مرز مهران هفت فروند بالگرد، هشت فروند پهپاد و یک فروند هواپیما استقرار یافته و به منظور تامین امنیت زائران در طول نوار مرزی و مسیرهای منتهی به شهر مهران ارائه خدمت می کنیم.

این مقام انتظامی با اشاره به 21 سورتی پرواز و 41 ساعت گشت هوایی توسط بالگردهای هواناجا در مرز مهران،تصریح کرد: در کنار گشت های هوایی با استفاده از هشت فروند پهپاد، پایش تصویری نوار مرزی و مسیر راهپیمایی زائران تا سالن پایانه در حال انجام است.

مسئول کمیته هوایی قرارگاه اربعین ناجا تاکید کرد: تمامی گشت های هوایی و پایش تصویری نوار مرزی و مسیر پیاده روی زائران در راستای افزایش احساس امنیت زوار است.

فرمانده هواپیمایی ناجا در پایان با تاکید بر خلاقیت و توانمندی خلبانان هواناجا ،افزود: الحمدلله تاکنون هیچ مشکل و حادثه هوایی نداشتیم و بالگردهای ناجا توانایی پرواز در شرایط جوی ناپایدار و سخت را دارند.

به راحتی عضو خبرنامه شوید

و پیش از دیگران آخرین اخبار و اطلاعیه ها مطلع شوید

دیدگاهتان را بنویسید