ثبت نام خادمین ستاد راهنمای زائر در اربعین ۹۸ آغاز شد

5/5

 ثبت نام  از  خادمین  ستاد راهنمای زائر در ایام اربعین ۹۸ از شامگاه چهارشنبه 16 مرداد ماه  آغاز شده است. آخرین مهلت ثبت نام،  30 مرداد ماه 98 می باشد.

 ثبت نام  از  خادمین  ستاد راهنمای زائر در ایام اربعین ۹۸ از شامگاه چهارشنبه 16 مرداد ماه  آغاز شده است. آخرین مهلت ثبت نام،  30 مرداد ماه 98 می باشد. ستاد راهنمای زائر اربعین درصدد اجرای طرح بزرگ «راهنمای زائر» درمراسم باشکوه اربعین ۹۸، درجهت خدمات رسانی و راهنمایی به زوار اربعین حسینی است؛ لذا از نیرو‌های متعهد، معتقد، آشنا و علاقه‌مند به کار در فضای جهادی، دعوت بعمل می‌آید تا برای خدمت به زوار در اربعین ۹۸ اعلام آمادگی کنند. به نقل از روابط عمومی ستاد راهنمای زائر، زمان ثبت نام خادمین ستاد راهنمای زائر در ایام اربعین ۹۸ اعلام شد که براین اساس داوطلبان واجد شرایط می‌توانند از تاریخ ۱۶ تا ۳۰ مرداد ماه ۹۸ با مراجعه به نشانی www.SRZ40.ir  اقدام کنند. شرایط پذیرش خادمین ۱- با توجه به مردمی بودن ستاد راهنمای زائر اربعین، هزینه ایاب و ذهاب بر عهده متقاضیان محترم خدمت است. ۲- مدت زمان حضور در ستاد راهنمای زائر بعنوان خادم، ۱۵ روز تا فردای روز اربعین به وقت عراق است. ۳- متقاضیان محترم می‌بایست در مراحل گزینش و دوره‌های آموزشی که متعاقبا اعلام می‌گردد، شرکت نمایند. ۴- اعتبار گذرنامه‌ی شما بایستی حداقل ۶ ماه باشد و از لحاظ خروج از کشور مشکلی قانونی نداشته باشید. ۵- نوع فعالیت و محل خدمت در ستاد، وابسته به توانایی شما و نیاز ستاد راهنمای زائر مشخص می‌گردد. ۶- ثبت نام در این تارنما، به منزله تایید نهایی جهت اعزام به عنوان خادم در ایام اربعین سال جاری نیست. ۷-این خدمت با توجه به شرایط جاری ستاد، برخلاف سال گذشته، صرفا مختص برادران است ۸-با توجه به عدم امکان اعزام‌های متعدد از سراسر کشور و همچنین لزوم شرکت خادمین در کلاس‌های آموزشی، ثبت نام صرفا شامل عزیزان استان‌های تهران، البرز، قم، اصفهان و خوزستان است ۹-عدم شرکت در کلاس‌ها به منزله انصراف بوده و عودت هزینه‌های سفر پرداخت شده توسط خادمین تابع شرایط انصراف (که در ادامه اعلام می‌گردد) است. ۱۰- داوطلبین محترم لازم است جهت مرخصی از محل خدمتی خود رأسا درخواست نمایند. این ستاد در پایان عملیات گواهی حضور خادمین را جهت ارائه به مبادی ذیربط صادر خواهد نمود. ۱۱-شرایط سنی خادمین با توجه به نوع ماموریت ها، ۲۰-۵۰ سال است با توجه به حجم بیش از اندازه درخواست ها، خادمین عزیز مازاد بر نیاز ستاد، درصورت تمایل خودشان، در سایر فعالیت‌های ستاد مانند خدمات نظافت و … بکارگیری خواهند شد. لازم به ذکر است؛ اعزام متمرکز از تهران: سه‌شنبه ۱۶ مهرماه – بازگشت: یکشنبه ۲۸ مهرماه از کربلا و اعزام متمرکز از خوزستان: چهارشنبه ۱۷ مهرماه – بازگشت: یکشنبه ۲۸ مهرماه از کربلا صورت می‌گیرد.  

ستاد راهنمای زائر اربعین درصدد اجرای طرح بزرگ «راهنمای زائر» درمراسم باشکوه اربعین ۹۸، درجهت خدمات رسانی و راهنمایی به زوار اربعین حسینی است؛ لذا از نیرو‌های متعهد، معتقد، آشنا و علاقه‌مند به کار در فضای جهادی، دعوت بعمل می‌آید تا برای خدمت به زوار در اربعین ۹۸ اعلام آمادگی کنند.


به نقل از روابط عمومی ستاد راهنمای زائر، زمان ثبت نام خادمین ستاد راهنمای زائر در ایام اربعین ۹۸ اعلام شد که براین اساس داوطلبان واجد شرایط می‌توانند از تاریخ ۱۶ تا ۳۰ مرداد ماه ۹۸ با مراجعه به نشانی www.SRZ40.ir  اقدام کنند.


شرایط پذیرش خادمین


۱- با توجه به مردمی بودن ستاد راهنمای زائر اربعین، هزینه ایاب و ذهاب بر عهده متقاضیان محترم خدمت است.


۲- مدت زمان حضور در ستاد راهنمای زائر بعنوان خادم، ۱۵ روز تا فردای روز اربعین به وقت عراق است.


۳- متقاضیان محترم می‌بایست در مراحل گزینش و دوره‌های آموزشی که متعاقبا اعلام می‌گردد، شرکت نمایند.


۴- اعتبار گذرنامه‌ی شما بایستی حداقل ۶ ماه باشد و از لحاظ خروج از کشور مشکلی قانونی نداشته باشید.


۵- نوع فعالیت و محل خدمت در ستاد، وابسته به توانایی شما و نیاز ستاد راهنمای زائر مشخص می‌گردد.


۶- ثبت نام در این تارنما، به منزله تایید نهایی جهت اعزام به عنوان خادم در ایام اربعین سال جاری نیست.


۷-این خدمت با توجه به شرایط جاری ستاد، برخلاف سال گذشته، صرفا مختص برادران است


۸-با توجه به عدم امکان اعزام‌های متعدد از سراسر کشور و همچنین لزوم شرکت خادمین در کلاس‌های آموزشی، ثبت نام صرفا شامل عزیزان استان‌های تهران، البرز، قم، اصفهان و خوزستان است


۹-عدم شرکت در کلاس‌ها به منزله انصراف بوده و عودت هزینه‌های سفر پرداخت شده توسط خادمین تابع شرایط انصراف (که در ادامه اعلام می‌گردد) است.


۱۰- داوطلبین محترم لازم است جهت مرخصی از محل خدمتی خود رأسا درخواست نمایند. این ستاد در پایان عملیات گواهی حضور خادمین را جهت ارائه به مبادی ذیربط صادر خواهد نمود.


۱۱-شرایط سنی خادمین با توجه به نوع ماموریت ها، ۲۰-۵۰ سال است


با توجه به حجم بیش از اندازه درخواست ها، خادمین عزیز مازاد بر نیاز ستاد، درصورت تمایل خودشان، در سایر فعالیت‌های ستاد مانند خدمات نظافت و … بکارگیری خواهند شد.


لازم به ذکر است؛ اعزام متمرکز از تهران: سه‌شنبه ۱۶ مهرماه – بازگشت: یکشنبه ۲۸ مهرماه از کربلا و اعزام متمرکز از خوزستان: چهارشنبه ۱۷ مهرماه – بازگشت: یکشنبه ۲۸ مهرماه از کربلا صورت می‌گیرد.

 

به راحتی عضو خبرنامه شوید

و پیش از دیگران آخرین اخبار و اطلاعیه ها مطلع شوید

دیدگاهتان را بنویسید