توزیع شبانه گذرنامه‌های اربعین

شرکت پست اعلام کرد
5/5
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در email

معاون فنی شرکت پست از آمادگی این شرکت برای توزیع شبانه گذرنامه‌های اربعین خبر داد.

حسین غضنفری گفت: با نزدیک شدن به ایام اربعین، تقاضا برای صدور گذرنامه افزایش پیدا می‌کند که نوبت‌های کاری ۲۴ ساعته برنامه ریزی شده است تا به محض دریافت گذرنامه، ارسال کنیم.

وی با بیان اینکه از ۱۳ مهر علاوه بر توزیع گذرنامه‌ها در باجه‌های اصلی پستی در طول روز، از ساعت ۲۰ تا ۲۲ امکان تحویل گذرنامه برای کسانی که عجله دارند نیز در باجه‌های پستی فراهم شده است، گفت: این کار در روز‌های تعطیل هم انجام خواهد شد.

معاون فنی و بازرگانی شرکت ملی پست افزود: البته ۴۸ ساعت پس از ارسال پیامک صدور گذرنامه به زائران، این گذرنامه‌ها به نشانی زائران پست خواهد شد و تا جایی که ممکن است زائران برای دریافت گذرنامه به باجه‌های پستی مراجعه نکنند.

آقای غضنفری ادامه داد: امسال پلیس برای زائرانی که قصد زیارت به عتبات عالیات را دارند و گذرنامه‌های آن‌ها در زمان سفرشان آماده نمی‌شود، برگه‌ای به نام تذکره تحویل می‌دهد که توزیع این تذکره‌ها نیز به عهده ماست و قطعا پس از پایان سفر، گذرنامه این افراد به نشانی شان پست خواهد شد.

غضنفری همچنین اظهار کرد: در شهر تهران مراجعه کنندگان می‌توانند به نزدیک‌ترین باجه پستی محل سکونتشان مراجعه کنند که در همین خصوص باجه سعدی بازار، چهارراه لشکر، شهرک قدس، مفتح، میدان رسالت، نبرد جنوبی، شهرری و باجه پل صدر آماده توزیع است و در سایر استان‌ها نیز واحد اصلی هر استان توزیع گذرنامه‌ها را به عهده دارد.

به راحتی عضو خبرنامه شوید

و پیش از دیگران آخرین اخبار و اطلاعیه ها مطلع شوید

دیدگاهتان را بنویسید