برنامه ویژه بانک مرکزی برای خدمت به زوار اربعین

ارائه خدمات بانکی به زوار را نیازمند تلاش شبانه روزی است.
5/5

جلسه هماهنگی نظام بانکی به منظور خدمت رسانی به زوار حسینی با حضور نمایندگان بانک‌های دولتی و خصوصی و نماینده ستاد اربعین حسینی در بانک مرکزی تشکیل شد.

گسترش نیوز – در این جلسه دبیرکل بانک مرکزی با اشاره به اینکه همکاران نظام بانکی خدمت به زوار اربعین را برای خود توفیق می‌دانند و طی سال‌های اخیر نقش ارزنده‌ای در خدمت رسانی به زوار اربعین انجام داده‌اند گفت: انتظار می‌رود با تجربیات سال‌های گذشته کاستی‌ها رفع و کیفیت خدمات ارتقا یابد.

وی ارائه خدمات بانکی به زوار را نیازمند تلاش شبانه روزی دانست و گفت: نظام بانکی برای ارائه خدمات بهتر نیازمند همکاری نهادهای استانی و محلی است و این همکاری سطح ارائه خدمات بانکی را ارتقا خواهد داد.

طالبی در ادامه با اشاره به تصمیم جدید بانک مرکزی در خصوص نحوه تامین ارز مورد نیاز زوار اربعین به میزان ۱۰۰ یورو یا معادل آن با توجه به ازدحام جمعیت در زمان برگزاری اربعین توصیه کرد زوار قبل از ورود به مرزهای غربی و در شهرهای مبدا ارز مورد نیاز خود را تهیه کنند.

وی در خصوص نظارت بانک مرکزی بر عملکرد بانک‌ها در زمان برگزاری اربعین گفت: بانک مرکزی امسال با همکاری ناظران بانک‌ها بر خدمات رسانی در مبادی خروجی نظارت خواهد کرد.

در ادامه جلسه ضمن بحث و بررسی، هماهنگی و برنامه‌ریزی لازم برای ارائه خدمات بانکی در مرزهای خروجی در سه استان کرمانشاه، ایلام و خوزستان و مسیرهای حرکت زوار انجام شد.

گفتنی است در این جلسه، مدیران مربوطه در بانک مرکزی از تامین نقدینگی ریالی به میزان لازم برای زوار اربعین، آمادگی خودپردازهای سیار و ایجاد خزانه محلی در استان‌های غربی خبر دادند.

به راحتی عضو خبرنامه شوید

و پیش از دیگران آخرین اخبار و اطلاعیه ها مطلع شوید

دیدگاهتان را بنویسید