با متخلفان فروش بلیط در ایام اربعین برخورد می شود

مدیرکل تعزیرات حکومتی تهران:
5/5

اسفنانی با تأکید بر برخورد شدید با متخلفان فروش بلیط در ایام اربعین اظهار کرد: از مردم خواهشمندم که اگر تخلفی را مشاهده کردند با سامانه ۱۳۵ تماس برقرار کرده و آن را اعلام کنند.

محمدعلی اسفنانی مدیرکل تعزیرات حکومتی شهر تهران درباره تمهیدات سازمان تعزیرات برای رفاه حال مسافران اربعین حسینی و مقابله با سوءاستفاده‌ها در این زمینه گفت: قطعاً اقدامات لازم را در این زمینه انجام داده‌ایم. چون اعلام شده بود که قیمت بلیط هواپیما‌ها آزاد شده و کف و سقفی برای آن در نظر نگرفته بودند لذا پیگیری‌های جدی صورت گرفت و جلسات متعددی را هم در این مورد برگزار کردیم تا اینکه نهایتاً قرار بر این شد که سازمان هواپیمایی کشوری، قیمتی را برای بلیط زائران اربعین حسینی اعلام کند.

وی ادامه داد: در حال حاضر قیمتی که برای ۲۰ تا ۳۰ مهر برای پرواز‌های نجف به تهران و برعکس در نظر گرفته شده است به صورت رفت و برگشت ۲ میلیون و دویست هزار و برای مشهد به نجف و بالعکس، ۲ میلیونو هشتصد هزار تومان است.

اسفنانی بیان کرد: متأسفانه بعضاً مشاهده می‌کنیم که افرادی سوءاستفاده‌گر در این ایام اقدام به افزایش قیمت‌ها یا عدم عرضه بلیط می‌کنند که این تخلف تعزیراتی است و حتماً با آن‌ها برخورد خواهد شد.

معاون رئیس سازمان تعزیرات کشور در پایان تأکید کرد: مردم مطمئن باشند که با متخلفان برخورد خواهد شد. از سوی دیگر از مردم سراسر کشور خواهشمندم که اگر تخلفی را مشاهده کردند با سامانه ۱۳۵ تماس برقرار کرده و آن را اعلام، یا اگر برای آن‌ها ممکن است، به صورت مکتوب، ما را در جریان قرار دهند و ما هم حتماً پیگیری و برخورد جدی با متخلفان خواهیم داشت.

به راحتی عضو خبرنامه شوید

و پیش از دیگران آخرین اخبار و اطلاعیه ها مطلع شوید

دیدگاهتان را بنویسید