امنیت زائران اربعین حسینی خط قرمز پلیس است

5/5

فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران با تأکید بر اینکه امنیت زائران در مراسم اربعین حسینی (ع) خط قرمز پلیس است، گفت: ناجا از تمام توان و ظرفیت خود برای تسهیل در روند تردد و امنیت زائران در کنگره عظیم اربعین حسینی استفاده خواهد کرد.

فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران با تأکید بر اینکه امنیت زائران در مراسم اربعین حسینی (ع) خط قرمز پلیس است، گفت: ناجا از تمام توان و ظرفیت خود برای تسهیل در روند تردد و امنیت زائران در کنگره عظیم اربعین حسینی استفاده خواهد کرد. سردار حسین اشتری روز پنجشنبه در چهاردهمین جلسه قرارگاه مرکزی اربعین حسینی (ع) با بیان اینکه برقراری امنیت در کشور از مهمترین مطالبات مردم به شمار می‌رود، اظهار داشت: نیروی انتظامی از جمله سازمانی‌هایی است که بیشترین ارتباط را با مردم دارد و در طول سال میلیون‌ها خدمت به هموطنان ارائه می‌دهد. وی با تأکید بر اینکه نیروی انتظامی باید مأمن امن مردم باشد، خاطرنشان کرد: در سال‌های اخیر پلیس توانسته با اعتمادسازی، مردم را در برقراری امنیت همراه و همگام سازد که نتیجه آن امنیت قابل قبولی است که امروز کشورمان در بین کشورهای همجوار از آن برخوردار است. فرمانده نیروی انتظامی با اشاره به نزدیک شدن به ماه‌های محرم، صفر و کنگره عظیم اربعین حسینی اظهار داشت: اربعین حسینی از جمله بزرگترین عملیات‌های خدمات‌رسانی پلیس به مردم به شمار می‌رود که از نظر کمی و کیفی تاثیر به سزایی در داخل و خارج از کشور دارد و از جمله مراسم‌های کم نظیر در بین کشورهای جهان به شمار می‌رود. سردار اشتری با تأکید بر اینکه امنیت زائران در اربعین حسینی خط قرمز پلیس است، افزود: نیروی انتظامی همچون سالیان اخیر از تمام توان و ظرفیت خود برای تسهیل در روند تردد و امنیت زائران در کنگره عظیم اربعین حسینی استفاده خواهد کرد. وی با بیان اینکه تأمین امنیت زائران در اربعین حسینی برای نظام جمهوری اسلامی ایران مهم و حیثیتی است و تاثیر جهانی دارد، خاطرنشان کرد: مراسم اربعین حسینی ریشه در اعتقادات مذهبی دارد و باید با تمام توان و ظرفیت در برگزاری هرچه باشکوهتر آن تلاش کنیم. فرمانده نیروی انتظامی در ادامه از آمادگی کامل پلیس برای ارائه خدمات به زائران در مرز خسروی خبر داد و گفت: در صورت توافق بین دو کشور به زائران اجازه تردد از این مرز داده خواهد شد. در ابتدای این جلسه سردار محسن فتحی‌زاده، فرمانده قرارگاه اربعین ناجا، گزارشی از اقدامات و برنامه‌ریزی‌های انجام شده برای برگزاری کنگره عظیم اربعین حسینی ارائه کرد و گفت: سازمان‌های ذیربط همچون سال‌های گذشته تعامل و همکاری خوبی با نیروی انتظامی دارند. پیاده‌روی اربعین؛ بزرگ‌ترین گردهمایی عالم و یکی از بزرگترین اجتماعات مسالمت‌آمیز جهان است که با حضور میلیون ها انسان آزاده، عاشق و دلباخته امام حسین (ع) در 20 صفر و اربعین حسینی در کربلای معلی رقم می خورد.

سردار حسین اشتری روز پنجشنبه در چهاردهمین جلسه قرارگاه مرکزی اربعین حسینی (ع) با بیان اینکه برقراری امنیت در کشور از مهمترین مطالبات مردم به شمار می‌رود، اظهار داشت: نیروی انتظامی از جمله سازمانی‌هایی است که بیشترین ارتباط را با مردم دارد و در طول سال میلیون‌ها خدمت به هموطنان ارائه می‌دهد.
وی با تأکید بر اینکه نیروی انتظامی باید مأمن امن مردم باشد، خاطرنشان کرد: در سال‌های اخیر پلیس توانسته با اعتمادسازی، مردم را در برقراری امنیت همراه و همگام سازد که نتیجه آن امنیت قابل قبولی است که امروز کشورمان در بین کشورهای همجوار از آن برخوردار است.
فرمانده نیروی انتظامی با اشاره به نزدیک شدن به ماه‌های محرم، صفر و کنگره عظیم اربعین حسینی اظهار داشت: اربعین حسینی از جمله بزرگترین عملیات‌های خدمات‌رسانی پلیس به مردم به شمار می‌رود که از نظر کمی و کیفی تاثیر به سزایی در داخل و خارج از کشور دارد و از جمله مراسم‌های کم نظیر در بین کشورهای جهان به شمار می‌رود.
سردار اشتری با تأکید بر اینکه امنیت زائران در اربعین حسینی خط قرمز پلیس است، افزود: نیروی انتظامی همچون سالیان اخیر از تمام توان و ظرفیت خود برای تسهیل در روند تردد و امنیت زائران در کنگره عظیم اربعین حسینی استفاده خواهد کرد.
وی با بیان اینکه تأمین امنیت زائران در اربعین حسینی برای نظام جمهوری اسلامی ایران مهم و حیثیتی است و تاثیر جهانی دارد، خاطرنشان کرد: مراسم اربعین حسینی ریشه در اعتقادات مذهبی دارد و باید با تمام توان و ظرفیت در برگزاری هرچه باشکوهتر آن تلاش کنیم.
فرمانده نیروی انتظامی در ادامه از آمادگی کامل پلیس برای ارائه خدمات به زائران در مرز خسروی خبر داد و گفت: در صورت توافق بین دو کشور به زائران اجازه تردد از این مرز داده خواهد شد.
در ابتدای این جلسه سردار محسن فتحی‌زاده، فرمانده قرارگاه اربعین ناجا، گزارشی از اقدامات و برنامه‌ریزی‌های انجام شده برای برگزاری کنگره عظیم اربعین حسینی ارائه کرد و گفت: سازمان‌های ذیربط همچون سال‌های گذشته تعامل و همکاری خوبی با نیروی انتظامی دارند.
پیاده‌روی اربعین؛ بزرگ‌ترین گردهمایی عالم و یکی از بزرگترین اجتماعات مسالمت‌آمیز جهان است که با حضور میلیون ها انسان آزاده، عاشق و دلباخته امام حسین (ع) در 20 صفر و اربعین حسینی در کربلای معلی رقم می خورد.

به راحتی عضو خبرنامه شوید

و پیش از دیگران آخرین اخبار و اطلاعیه ها مطلع شوید

دیدگاهتان را بنویسید