افزایش 31 درصدی مصرف فرآورده‌های نفتی از آغاز تردد زائران اربعین در ایلام

5/5
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در email

مدیر عامل شرکت پخش فرآورده‌های نفتی منطقه ایلام از افزایش 31 درصدی مصرف فرآورده‌های نفتی از آغاز تردد زائران اربعین در ایلام خبر داد و گفت: از 5تا 13 آبان در محل تردد زائران اربعین در این استان بیش از 15 میلیون لیتر سوخت شامل بنزین، گازوئیل و نفت سفیدمصرف شده است.

مدیر عامل شرکت پخش فرآورده‌های نفتی منطقه ایلام از افزایش 31 درصدی مصرف فرآورده‌های نفتی از آغاز تردد زائران اربعین در ایلام خبر داد و گفت: از 5تا 13 آبان در محل تردد زائران اربعین در این استان بیش از 15 میلیون لیتر سوخت شامل بنزین، گازوئیل و نفت سفیدمصرف شده است. «علی‌اصغر چاغروندی» در گفتگو با ایسنا، اظهار کرد: از این میزان مصرف سوخت سهم بنزین 6،5 میلیون لیتر، گازوئیل هفت میلیون و 900 هزار لیتر و نفت سفید نیز 870 هزار لیتر بوده است . وی با اشاره به مصرف گاز مایع نیز در این مدت گفت: در این بازه زمانی کوتاه 664 تن گاز مایع در جایگاه‌های عرضه سوخت این استان مصرف شده است . چاغروندی از راه‌اندازی هفت جایگاه عرضه سوخت سیار برای خدمات‌دهی به زائران اربعین خبر داد و تصریح کرد: امسال و در ایام اربعین پنج جایگاه تامین سوخت(بنزین و گازوئیل) از سوی شرکت خصوصی «دریا کولاک جنوب» در مهران به ‌صورت سیار و شبانه‌روزی آماده خدمات‌رسانی به زائران اربعین است . مدیرعامل شرکت پخش فرآورده‌های نفتی منطقه ایلام ادامه داد: از این تعداد 2 مورد در پارکینگ بزرگ اربعین در مسیر تردد زائران از سمت ایلام به مهران، یک جایگاه در پارکینگ برکت و یکی جایگاه هم در ضلع روبرو پارکینگ اربعین در نظر گرفته شده است . به گفته وی هم اکنون پنج جایگاه سیار در انبارهای شرکت موجود بوده و در صورت نیاز از این تعداد در ایام منتهی به اربعین استفاده می‌شود

«علی‌اصغر چاغروندی» در گفتگو با ایسنا، اظهار کرد: از این میزان مصرف سوخت سهم بنزین 6،5 میلیون لیتر، گازوئیل هفت میلیون و 900 هزار لیتر و نفت سفید نیز 870 هزار لیتر بوده است .

وی با اشاره به مصرف گاز مایع نیز در این مدت گفت: در این بازه زمانی کوتاه 664 تن گاز مایع در جایگاه‌های عرضه سوخت این استان مصرف شده است .

چاغروندی از راه‌اندازی هفت جایگاه عرضه سوخت سیار برای خدمات‌دهی به زائران اربعین خبر داد و تصریح کرد: امسال و در ایام اربعین پنج جایگاه تامین سوخت(بنزین و گازوئیل) از سوی شرکت خصوصی «دریا کولاک جنوب» در مهران به ‌صورت سیار و شبانه‌روزی آماده خدمات‌رسانی به زائران اربعین است .

مدیرعامل شرکت پخش فرآورده‌های نفتی منطقه ایلام ادامه داد: از این تعداد 2 مورد در پارکینگ بزرگ اربعین در مسیر تردد زائران از سمت ایلام به مهران، یک جایگاه در پارکینگ برکت و یکی جایگاه هم در ضلع روبرو پارکینگ اربعین در نظر گرفته شده است .

به گفته وی هم اکنون پنج جایگاه سیار در انبارهای شرکت موجود بوده و در صورت نیاز از این تعداد در ایام منتهی به اربعین استفاده می‌شود

به راحتی عضو خبرنامه شوید

و پیش از دیگران آخرین اخبار و اطلاعیه ها مطلع شوید

دیدگاهتان را بنویسید