آمادگی پلیس کرمانشاه برای تأمین امنیت زائرین اربعین

5/5
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در email

به گزارش ایسنا، سردار «منوچهر امان اللهی» اظهار کرد: نیروی انتظامی مانند همیشه در آمادگی کامل به سر می‌برد و مشکلی برای تأمین امنیت صدها هزار زائری که وارد استان می شوند، ندارد.

به گزارش ایسنا، سردار «منوچهر امان اللهی» اظهار کرد: نیروی انتظامی مانند همیشه در آمادگی کامل به سر می‌برد و مشکلی برای تأمین امنیت صدها هزار زائری که وارد استان می شوند، ندارد. بدون شک نخستین چیزی که زائران در طول سفر به عتبات عالیات و شرکت در مراسم اربعین به آن فکر می‌کنند، بحث تأمین امنیت است که پلیس تمهیدات لازم را در این خصوص خواهد اندیشید تا همه زائران به سلامت سفر زیارتی خود را به انجام برسانند. امان‌اللهی تصریح کرد: خوشبختانه در سال‌های اخیر هیچ گونه حادثه امنیتی برای زائران کربلای معلی رخ نداده و تمامی هموطنان با صحت و سلامت کامل از استان ما خارج شده‌اند. فرمانده انتظامی کرمانشاه خاطرنشان کرد: سال گذشته نیز پلیس کرمانشاه با همه توان به تأمین امنیت زائران همت گماشت و رضایت‌مندی اکثریت آن‌ها بیانگر کار خوب ماموران است. وی با بیان این‌که امسال نیز پلیس با همه توان در راستای برقراری امنیت زائران امام حسین(ع) تلاش خواهد کرد، افزود: خدمت به زائران اربعین افتخار و سعادت بزرگی است که چندسالی است نصیب مأموران انتظامی استان کرمانشاه شده است. امان‌اللهی گفت: امیدوارم امسال اماکن مناسبی برای استقرار تجهیزات و امکانات پلیس در مرز خسروی برای کنترل تردد احتمالی زائران اربعین فراهم کنند. با توجه به حضور بیش از 2 میلیون زائر ایرانی در مراسم اربعین در صورت بازگشایی مرز خسروی و این‌که این مرز با 300 کیلومتر فاصله، نزدیکترین نقطه به کربلای معلاست، پیش‌بینی می‌شود بیش از 500 هزار زائر بتوانند از این طریق به عتبات عالیات سفر کنند. اربعین حسینی امسال طبق تقویم روز سه‌شنبه هشتم آبان مصادف با 20 صفر خواهد بود.

بدون شک نخستین چیزی که زائران در طول سفر به عتبات عالیات و شرکت در مراسم اربعین به آن فکر می‌کنند، بحث تأمین امنیت است که پلیس تمهیدات لازم را در این خصوص خواهد اندیشید تا همه زائران به سلامت سفر زیارتی خود را به انجام برسانند.

امان‌اللهی تصریح کرد: خوشبختانه در سال‌های اخیر هیچ گونه حادثه امنیتی برای زائران کربلای معلی رخ نداده و تمامی هموطنان با صحت و سلامت کامل از استان ما خارج شده‌اند.

فرمانده انتظامی کرمانشاه خاطرنشان کرد: سال گذشته نیز پلیس کرمانشاه با همه توان به تأمین امنیت زائران همت گماشت و رضایت‌مندی اکثریت آن‌ها بیانگر کار خوب ماموران است.

وی با بیان این‌که امسال نیز پلیس با همه توان در راستای برقراری امنیت زائران امام حسین(ع) تلاش خواهد کرد، افزود: خدمت به زائران اربعین افتخار و سعادت بزرگی است که چندسالی است نصیب مأموران انتظامی استان کرمانشاه شده است.

امان‌اللهی گفت: امیدوارم امسال اماکن مناسبی برای استقرار تجهیزات و امکانات پلیس در مرز خسروی برای کنترل تردد احتمالی زائران اربعین فراهم کنند.

با توجه به حضور بیش از 2 میلیون زائر ایرانی در مراسم اربعین در صورت بازگشایی مرز خسروی و این‌که این مرز با 300 کیلومتر فاصله، نزدیکترین نقطه به کربلای معلاست، پیش‌بینی می‌شود بیش از 500 هزار زائر بتوانند از این طریق به عتبات عالیات سفر کنند.

اربعین حسینی امسال طبق تقویم روز سه‌شنبه هشتم آبان مصادف با 20 صفر خواهد بود.

به راحتی عضو خبرنامه شوید

و پیش از دیگران آخرین اخبار و اطلاعیه ها مطلع شوید

دیدگاهتان را بنویسید