2موکب زائران اربعین حسینی شهرستان خمین در کربلا برپا شد

5/5

مسئول ستاد بازسازی عتبات عالیات خمین گفت: 2 موکب اسکان زائران اربعین حسینی به منظور رفاه حال زائران خمین در شهر کربلا در محدوده حرم دایر شد.

مسئول ستاد بازسازی عتبات عالیات خمین گفت: 2 موکب اسکان زائران اربعین حسینی به منظور رفاه حال زائران خمین در شهر کربلا در محدوده حرم دایر شد. حیدر علی خسروی روز یکشنبه در گفت وگو با ایرنا افزود: این موکب ها آماده پذیرایی از زائران بوده و روزانه پذیرای اسکان و پذیرایی با آب، چای، شربت و نان صلواتی به بیش از سه هزار زائر است. وی بیان کرد: در صورت تامین امکانات و هزینه های لازم از طریق نذورات مردمی، از زائران با غذا و میوه نیز پذیرایی می شود. وی افزود: شهرستان خمین نخستین شهرستان در استان مرکزی است که اقدام به راه اندازی موکب در کربلای معلی کرده است. خسروی گفت: زائران اربعین حسینی این شهرستان امسال در قالب گروه های مختلف به کربلای معلی اعزام می شوند. وی بیان کرد: پیش بینی می شود امسال، بیش از پنج هزار نفر از این شهرستان در اجتماع بزرگ اربعین حسینی شرکت کنند. شهرستان خمین از توابع استان مرکزی دارای 105 هزار نفر جمعیت است.

حیدر علی خسروی روز یکشنبه در گفت وگو با ایرنا افزود: این موکب ها آماده پذیرایی از زائران بوده و روزانه پذیرای اسکان و پذیرایی با آب، چای، شربت و نان صلواتی به بیش از سه هزار زائر است.
وی بیان کرد: در صورت تامین امکانات و هزینه های لازم از طریق نذورات مردمی، از زائران با غذا و میوه نیز پذیرایی می شود.
وی افزود: شهرستان خمین نخستین شهرستان در استان مرکزی است که اقدام به راه اندازی موکب در کربلای معلی کرده است.
خسروی گفت: زائران اربعین حسینی این شهرستان امسال در قالب گروه های مختلف به کربلای معلی اعزام می شوند.
وی بیان کرد: پیش بینی می شود امسال، بیش از پنج هزار نفر از این شهرستان در اجتماع بزرگ اربعین حسینی شرکت کنند.
شهرستان خمین از توابع استان مرکزی دارای 105 هزار نفر جمعیت است.

به راحتی عضو خبرنامه شوید

و پیش از دیگران آخرین اخبار و اطلاعیه ها مطلع شوید

دیدگاهتان را بنویسید