14 هزار زائر توسط حمل و نقل عمومی استان مرکزی عازم کربلا شدند

5/5
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در email

مدیر کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان مرکزی گفت: 14 هزار زائر ابا عبد الله الحسین (ع) همزمان با فرا رسیدن اربعین حسینی، از هفتم آبان تاکنون با ناوگان حمل و نقل عمومی مسافربری این استان به کربلا اعزام شدند.

مدیر کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان مرکزی گفت: 14 هزار زائر ابا عبد الله الحسین (ع) همزمان با فرا رسیدن اربعین حسینی، از هفتم آبان تاکنون با ناوگان حمل و نقل عمومی مسافربری این استان به کربلا اعزام شدند. علی زندی فر روز دوشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: این مسافران طی 400 سفر به مرزهای مهران، شلمچه و چزابه اعزام شدند. وی ادامه داد: در این مدت 13 هزار و 300 مسافر با 384 اتوبوس به مرز مهران و 700 نفر با 16 دستگاه اتوبوس به مرز چزابه و شلمچه عازم کربلا شدند. مدیرکل راهداری وحمل ونقل جاده ای استان مرکزی خاطر نشان کرد: نظارت هرچه بیشتر بر عملکرد مدیران فنی شرکت ها و موسسات حمل و نقل عمومی به صورت مستمر در محل پایانه های مسافری برای افزایش ایمنی و جلوگیری از بروز حوادث احتمالی در این مدت در دستور کار این اداره کل قرار گرفته است. زندی فر افزود: در این مدت برای خدمت رسانی هرچه بیشتر به زائران اربعین حسینی(ع) و ارتقای ایمنی جاده های استان تمامی امکانات، تجهیزات و ماشین آلات راهداری خود را به کار گرفته شده است. 6 هزار و 400 کیلومتر انواع آزاد راه، راه اصلی و راه روستایی در استان مرکزی وجود دارد که چهار هزار کیلومتر آن را راه های روستایی تشکیل داده و روزانه حدود 490 هزار وسیله نقلیه از مسیرهای جاده ای این استان تردد می کنند.

علی زندی فر روز دوشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: این مسافران طی 400 سفر به مرزهای مهران، شلمچه و چزابه اعزام شدند.
وی ادامه داد: در این مدت 13 هزار و 300 مسافر با 384 اتوبوس به مرز مهران و 700 نفر با 16 دستگاه اتوبوس به مرز چزابه و شلمچه عازم کربلا شدند.
مدیرکل راهداری وحمل ونقل جاده ای استان مرکزی خاطر نشان کرد: نظارت هرچه بیشتر بر عملکرد مدیران فنی شرکت ها و موسسات حمل و نقل عمومی به صورت مستمر در محل پایانه های مسافری برای افزایش ایمنی و جلوگیری از بروز حوادث احتمالی در این مدت در دستور کار این اداره کل قرار گرفته است.
زندی فر افزود: در این مدت برای خدمت رسانی هرچه بیشتر به زائران اربعین حسینی(ع) و ارتقای ایمنی جاده های استان تمامی امکانات، تجهیزات و ماشین آلات راهداری خود را به کار گرفته شده است.
6 هزار و 400 کیلومتر انواع آزاد راه، راه اصلی و راه روستایی در استان مرکزی وجود دارد که چهار هزار کیلومتر آن را راه های روستایی تشکیل داده و روزانه حدود 490 هزار وسیله نقلیه از مسیرهای جاده ای این استان تردد می کنند.

به راحتی عضو خبرنامه شوید

و پیش از دیگران آخرین اخبار و اطلاعیه ها مطلع شوید

دیدگاهتان را بنویسید