12 هزار اتوبوس زائران اربعین را در کشور جابه‌جا خواهند کرد

5/5
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در email

مدیرکل دفتر حمل و نقل مسافر سازمان راهداری و حمل ونقل جاده‌ای کشور گفت: 12 هزار دستگاه اتوبوس زائران اربعین را در کشور جابه‌جا خواهند کرد.

مدیرکل دفتر حمل و نقل مسافر سازمان راهداری و حمل ونقل جاده‌ای کشور گفت: 12 هزار دستگاه اتوبوس زائران اربعین را در کشور جابه‌جا خواهند کرد. مدیرکل دفتر حمل و نقل مسافر سازمان راهداری و حمل ونقل جاده‌ای کشور گفت: 12 هزار دستگاه اتوبوس زائران اربعین را در کشور جابه‌جا خواهند کرد. حمیدرضا شهرکی‌ثانوی در سفر به چهارمحال و بختیاری در گفت‌وگو با خبرنگار مهر با اشاره به راه‌اندازی مجتمع‌های خدمات رفاهی و خدماتی در جاده‌ها اظهار داشت: این مهم با جدیت در حال پیگیری است. شهرکی تاکید کرد: 60 درصد زائران برای شرکت در مراسم اربعین از ناوگان حمل و نقل عمومی استفاده می‌کنند. مدیر کل دفتر حمل و نقل مسافر سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای کشور در ادامه با اشاره به اینکه هر سال تردد از مرز مهران بیشتر از سایر مرزهاست تاکید کرد: بیشترین مسافران برای حضور در مراسم اربعین به استان ایلام سفر می‌کنند.

مدیرکل دفتر حمل و نقل مسافر سازمان راهداری و حمل ونقل جاده‌ای کشور گفت: 12 هزار دستگاه اتوبوس زائران اربعین را در کشور جابه‌جا خواهند کرد.

حمیدرضا شهرکی‌ثانوی در سفر به چهارمحال و بختیاری در گفت‌وگو با خبرنگار مهر با اشاره به راه‌اندازی مجتمع‌های خدمات رفاهی و خدماتی در جاده‌ها اظهار داشت: این مهم با جدیت در حال پیگیری است.

شهرکی تاکید کرد: 60 درصد زائران برای شرکت در مراسم اربعین از ناوگان حمل و نقل عمومی استفاده می‌کنند.

مدیر کل دفتر حمل و نقل مسافر سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای کشور در ادامه با اشاره به اینکه هر سال تردد از مرز مهران بیشتر از سایر مرزهاست تاکید کرد: بیشترین مسافران برای حضور در مراسم اربعین به استان ایلام سفر می‌کنند.

به راحتی عضو خبرنامه شوید

و پیش از دیگران آخرین اخبار و اطلاعیه ها مطلع شوید

دیدگاهتان را بنویسید