۳۵۰۰ زائر اربعین حسینی به مرز چذابه منتقل شدند

5/5
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در email

خبرگزاری شبستان: مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان شمالی گفت: تا کنون سه هزار و ۵۶۰ زائر اربعین حسینی از این استان توسط حمل و نقل عمومی به مرز چذابه منتقل شدند.

خبرگزاری شبستان: مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان شمالی گفت: تا کنون سه هزار و ۵۶۰ زائر اربعین حسینی از این استان توسط حمل و نقل عمومی به مرز چذابه منتقل شدند. به گزارش خبرگزاری شبستان از بجنورد و به نقل از روابط عمومی اداره کل حمل و نقل جاده ای؛ علی اصغر بدیعی مقدم با بیان اینکه مرز چذابه، به عنوان مرز خروجی زائران اربعین حسینی (ع) این استان تعیین شده است، افزود: این زائران توسط ۸۵ دستگاه ناوگان حمل و نقل عمومی شامل ۷۹ دستگاه اتوبوس و ۶ دستگاه مینی بوس به مرز چذابه جابه جا شده اند. مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان شمالی خاطرنشان کرد: تا کنون سه هزار و ۴۵۰ زائر توسط اتوبوس و ۱۱۰ نفر توسط مینی بوس به مرز منتقل شده اند. وی افزود: این استان آمادگی دارد تا از تمام ظرفیت ها برای انتقال زائران به مرز و خدمات رسانی به آنان استفاده کند و در صورت نیاز، ناوگان مورد نیاز از سایر استان ها تامین می شود. مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان شمالی درباره نرخ جابه جایی زائران اربعین حسینی علیه السلام گفت: به علت یک سر خالی بودن ناوگان در هنگام بازگشت، شرکت های مسافری مجاز هستند تا دو برابر نرخ جابه جایی را از زائران دریافت کنند. وی افزود: در این استان ۳۰ درصد از نرخ سفر بازگشت، به زائران تخفیف داده شده است. در سال گذشته چهار هزار و ۴۰۰ زائر اربعین برای شرکت در همایش پیاده روی با ۱۲۰ دستگاه ناوگان حمل و نقل عمومی از استان به مرز منتقل و خدمات رسانی شدند.

به گزارش خبرگزاری شبستان از بجنورد و به نقل از روابط عمومی اداره کل حمل و نقل جاده ای؛ علی اصغر بدیعی مقدم با بیان اینکه مرز چذابه، به عنوان مرز خروجی زائران اربعین حسینی (ع) این استان تعیین شده است، افزود: این زائران توسط ۸۵ دستگاه ناوگان حمل و نقل عمومی شامل ۷۹ دستگاه اتوبوس و ۶ دستگاه مینی بوس به مرز چذابه جابه جا شده اند.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان شمالی خاطرنشان کرد: تا کنون سه هزار و ۴۵۰ زائر توسط اتوبوس و ۱۱۰ نفر توسط مینی بوس به مرز منتقل شده اند.

وی افزود: این استان آمادگی دارد تا از تمام ظرفیت ها برای انتقال زائران به مرز و خدمات رسانی به آنان استفاده کند و در صورت نیاز، ناوگان مورد نیاز از سایر استان ها تامین می شود.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان شمالی درباره نرخ جابه جایی زائران اربعین حسینی علیه السلام گفت: به علت یک سر خالی بودن ناوگان در هنگام بازگشت، شرکت های مسافری مجاز هستند تا دو برابر نرخ جابه جایی را از زائران دریافت کنند.

وی افزود: در این استان ۳۰ درصد از نرخ سفر بازگشت، به زائران تخفیف داده شده است.

در سال گذشته چهار هزار و ۴۰۰ زائر اربعین برای شرکت در همایش پیاده روی با ۱۲۰ دستگاه ناوگان حمل و نقل عمومی از استان به مرز منتقل و خدمات رسانی شدند.

به راحتی عضو خبرنامه شوید

و پیش از دیگران آخرین اخبار و اطلاعیه ها مطلع شوید

دیدگاهتان را بنویسید