۳۰ مرداد آخرین مهلت ثبت‌نام در “طرح راهنمای زائر” ویژه پیاده‌روی اربعین

5/5

داوطلبان واجد برای حضور در “طرح راهنمای زائر” ویژه پیاده‌روی اربعین حسینی(ع) می‌توانند تا ۳۰ مردادماه نسبت به ثبت‌نام خود اقدام کنند.

داوطلبان واجد برای حضور در “طرح راهنمای زائر” ویژه پیاده‌روی اربعین حسینی(ع) می‌توانند تا ۳۰ مردادماه نسبت به ثبت‌نام خود اقدام کنند. ستاد راهنمای زائر اربعین درصدد اجرای طرح بزرگ راهنمای زائر در مراسم باشکوه اربعین امسال در راستای خدمات‌رسانی و راهنمایی به زوار اربعین حسینی(ع) است.    از نیرو‌های متعهد، معتقد، آشنا و علاقه‌مند به کار در فضای جهادی، دعوت می‌شود تا برای خدمت به زوار در اربعین 98 اعلام آمادگی کنند؛ زمان ثبت‌نام خادمین ستاد راهنمای زائر در ایام اربعین 98 اعلام شد که بر این اساس داوطلبان واجد شرایط می‌توانند از تاریخ 16 تا 30 مرداد ماه 98 با مراجعه به نشانی www.SRZ40.ir اقدام کنند.    شرایط پذیرش خادمین به این شرح است:    1- با توجه به مردمی بودن ستاد راهنمای زائر اربعین، هزینه ایاب و ذهاب بر عهده متقاضیان محترم خدمت است.  2- مدت زمان حضور در ستاد راهنمای زائر به‌عنوان خادم، 15 روز تا فردای روز اربعین به‌وقت عراق است.  3- متقاضیان محترم می‌بایست در مراحل گزینش و دوره‌های آموزشی که متعاقباً اعلام می‌گردد، شرکت نمایند.  4- اعتبار گذرنامه شما بایستی حداقل 6 ماه باشد و از لحاظ خروج از کشور مشکلی قانونی نداشته باشید.  5- نوع فعالیت و محل خدمت در ستاد، وابسته به توانایی شما و نیاز ستاد راهنمای زائر مشخص می‌گردد.  6- ثبت‌نام در این تارنما، به‌منزله تأیید نهایی جهت اعزام به‌عنوان خادم در ایام اربعین سال جاری نیست.  7- این خدمت با توجه به شرایط جاری ستاد، برخلاف سال گذشته، صرفاً مختص برادران است.  8- با توجه به عدم‌امکان اعزام‌های متعدد از سراسر کشور و همچنین لزوم شرکت خادمین در کلاس‌های آموزشی، ثبت‌نام صرفاً شامل عزیزان استان‌های تهران، البرز، قم، اصفهان و خوزستان است.  9- عدم‌شرکت در کلاس‌ها به‌منزله انصراف بوده و عودت هزینه‌های سفر پرداخت‌شده توسط خادمین تابع شرایط انصراف (که در ادامه اعلام می‌گردد) است.  10- داوطلبین محترم لازم است جهت مرخصی از محل خدمتی خود رأساً درخواست نمایند. این ستاد در پایان عملیات گواهی حضور خادمین را جهت ارائه به مبادی ذی‌ربط صادر خواهد نمود.  11- شرایط سنی خادمین با توجه به نوع مأموریت‌ها، 20 تا 50 سال است.    با توجه به حجم بیش از اندازه درخواست‌ها، خادمین عزیز مازاد بر نیاز ستاد، درصورت تمایل خودشان، در سایر فعالیت‌های ستاد مانند خدمات نظافت و… به‌کارگیری خواهند شد. اعزام متمرکز از تهران: سه‌شنبه 16 مهر ماه و بازگشت: یکشنبه 28 مهرماه از کربلا و اعزام متمرکز از خوزستان: چهارشنبه 17 مهرماه و بازگشت: یکشنبه 28 مهرماه از کربلا صورت می‌گیرد.

ستاد راهنمای زائر اربعین درصدد اجرای طرح بزرگ راهنمای زائر در مراسم باشکوه اربعین امسال در راستای خدمات‌رسانی و راهنمایی به زوار اربعین حسینی(ع) است.

 

 از نیرو‌های متعهد، معتقد، آشنا و علاقه‌مند به کار در فضای جهادی، دعوت می‌شود تا برای خدمت به زوار در اربعین 98 اعلام آمادگی کنند؛ زمان ثبت‌نام خادمین ستاد راهنمای زائر در ایام اربعین 98 اعلام شد که بر این اساس داوطلبان واجد شرایط می‌توانند از تاریخ 16 تا 30 مرداد ماه 98 با مراجعه به نشانی www.SRZ40.ir اقدام کنند.

 

 شرایط پذیرش خادمین به این شرح است:

 

 1- با توجه به مردمی بودن ستاد راهنمای زائر اربعین، هزینه ایاب و ذهاب بر عهده متقاضیان محترم خدمت است.

 2- مدت زمان حضور در ستاد راهنمای زائر به‌عنوان خادم، 15 روز تا فردای روز اربعین به‌وقت عراق است.

 3- متقاضیان محترم می‌بایست در مراحل گزینش و دوره‌های آموزشی که متعاقباً اعلام می‌گردد، شرکت نمایند. 

4- اعتبار گذرنامه شما بایستی حداقل 6 ماه باشد و از لحاظ خروج از کشور مشکلی قانونی نداشته باشید. 

5- نوع فعالیت و محل خدمت در ستاد، وابسته به توانایی شما و نیاز ستاد راهنمای زائر مشخص می‌گردد.

 6- ثبت‌نام در این تارنما، به‌منزله تأیید نهایی جهت اعزام به‌عنوان خادم در ایام اربعین سال جاری نیست.

 7- این خدمت با توجه به شرایط جاری ستاد، برخلاف سال گذشته، صرفاً مختص برادران است. 

8- با توجه به عدم‌امکان اعزام‌های متعدد از سراسر کشور و همچنین لزوم شرکت خادمین در کلاس‌های آموزشی، ثبت‌نام صرفاً شامل عزیزان استان‌های تهران، البرز، قم، اصفهان و خوزستان است. 

9- عدم‌شرکت در کلاس‌ها به‌منزله انصراف بوده و عودت هزینه‌های سفر پرداخت‌شده توسط خادمین تابع شرایط انصراف (که در ادامه اعلام می‌گردد) است.

 10- داوطلبین محترم لازم است جهت مرخصی از محل خدمتی خود رأساً درخواست نمایند. این ستاد در پایان عملیات گواهی حضور خادمین را جهت ارائه به مبادی ذی‌ربط صادر خواهد نمود. 

11- شرایط سنی خادمین با توجه به نوع مأموریت‌ها، 20 تا 50 سال است.

 

 با توجه به حجم بیش از اندازه درخواست‌ها، خادمین عزیز مازاد بر نیاز ستاد، درصورت تمایل خودشان، در سایر فعالیت‌های ستاد مانند خدمات نظافت و… به‌کارگیری خواهند شد. اعزام متمرکز از تهران: سه‌شنبه 16 مهر ماه و بازگشت: یکشنبه 28 مهرماه از کربلا و اعزام متمرکز از خوزستان: چهارشنبه 17 مهرماه و بازگشت: یکشنبه 28 مهرماه از کربلا صورت می‌گیرد.

به راحتی عضو خبرنامه شوید

و پیش از دیگران آخرین اخبار و اطلاعیه ها مطلع شوید

دیدگاهتان را بنویسید