۱۵۰ دستگاه اتوبوس برای خدمت رسانی به عراق اعزام شده است

5/5
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در email

مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی مشهد از اعزام ۱۵۰دستگاه اتوبوس برای سرویس‌دهی به زائرین اربعین به عراق خبر داد.

مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی مشهد از اعزام ۱۵۰دستگاه اتوبوس برای سرویس‌دهی به زائرین اربعین به عراق خبر داد. به گزارش خبرگزاری شبستان از مشهد و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، علی اصغر نیشابوری مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی مشهد در خصوص اعزام اتوبوس به شهر نجف برای اربعین بیان کرد: با توجه به مصوبه شورای اسلامی شهر مشهد مقرر شد تا سرویس‌دهی و خدمت‌رسانی به زائران اربعین حسینی در کشور عراق نیز امسال انجام شود که در این راستا ۳۳۰ نفر از همکاران اتوبوسران، فنی و انتظامات سازمان با ۱۵۰ دستگاه اتوبوس اعزام شدند. وی افزود: با تاکید شورای اسلامی و شهردار مشهد به گونه‌ای برنامه‌ریزی شده که سرویس‌دهی در خطوط شهری در مشهد دچار اختلال نشود. مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی مشهد تصریح کرد: طبق استانداردها بین ۱۰ تا ۱۵ درصد ظرفیت کل ناوگان به منظور انجام سرویس‌های تعمیر از خط خارج می‌شوند لذا به گونه‌ای برنامه‌ریزی شده تا این اتوبوس‌ها در ساعات خارج سرویس تعمیر دوره‌ای شود. نیشابوری عنوان کرد: در حال حاضر ۷ و نیم درصد از کل ناوگان اتوبوسرانی مشهد به کشور عراق اعزام شده‌اند. وی با بیان اینکه در حوزه خدمت‌رسانی حمل و نقل اربعین کلانشهرهای دیگر مشارکت دارند، اضافه کرد: در حال حاضر سازمان اتوبوسرانی مشهد، تهران و کرج در عراق به زائران اربعین سرویس‎دهی می‌کنند. مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی مشهد خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه در دهه پایانی ماه صفر میزبان زائران پیاده در مشهد هستیم بنا شده است پایان ماموریت اتوبوسرانان مشهد ۵ روز زودتر از سایر شهرها اعلام شود تا بتوانیم سرویس‌دهی مطلوب را در مشهد انجام دهیم.

به گزارش خبرگزاری شبستان از مشهد و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، علی اصغر نیشابوری مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی مشهد در خصوص اعزام اتوبوس به شهر نجف برای اربعین بیان کرد: با توجه به مصوبه شورای اسلامی شهر مشهد مقرر شد تا سرویس‌دهی و خدمت‌رسانی به زائران اربعین حسینی در کشور عراق نیز امسال انجام شود که در این راستا ۳۳۰ نفر از همکاران اتوبوسران، فنی و انتظامات سازمان با ۱۵۰ دستگاه اتوبوس اعزام شدند.

وی افزود: با تاکید شورای اسلامی و شهردار مشهد به گونه‌ای برنامه‌ریزی شده که سرویس‌دهی در خطوط شهری در مشهد دچار اختلال نشود.

مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی مشهد تصریح کرد: طبق استانداردها بین ۱۰ تا ۱۵ درصد ظرفیت کل ناوگان به منظور انجام سرویس‌های تعمیر از خط خارج می‌شوند لذا به گونه‌ای برنامه‌ریزی شده تا این اتوبوس‌ها در ساعات خارج سرویس تعمیر دوره‌ای شود.

نیشابوری عنوان کرد: در حال حاضر ۷ و نیم درصد از کل ناوگان اتوبوسرانی مشهد به کشور عراق اعزام شده‌اند.

وی با بیان اینکه در حوزه خدمت‌رسانی حمل و نقل اربعین کلانشهرهای دیگر مشارکت دارند، اضافه کرد: در حال حاضر سازمان اتوبوسرانی مشهد، تهران و کرج در عراق به زائران اربعین سرویس‎دهی می‌کنند.

مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی مشهد خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه در دهه پایانی ماه صفر میزبان زائران پیاده در مشهد هستیم بنا شده است پایان ماموریت اتوبوسرانان مشهد ۵ روز زودتر از سایر شهرها اعلام شود تا بتوانیم سرویس‌دهی مطلوب را در مشهد انجام دهیم.

به راحتی عضو خبرنامه شوید

و پیش از دیگران آخرین اخبار و اطلاعیه ها مطلع شوید

دیدگاهتان را بنویسید