۱۰برابر جمعیت حج در مراسم اربعین مدیریت می‌شوند/ دوران زورگویی به جهان اسلام پایان یافته است

5/5

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: حادثه غم‌بار منا هیچ‌گاه از حافظه تاریخ پاک نخواهد شد.

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: حادثه غم‌بار منا هیچ‌گاه از حافظه تاریخ پاک نخواهد شد. علاءالدین بروجردی در دومین یادواره شهدای منای استان لرستان در بروجرد، اظهار داشت: این اولین حادثه بر اثر ناتوانی عربستان نبود بلکه بر اثر بی‌کفایتی آنها بارها تعدادی از زائران به شهادت رسیده‌اند. نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی افزود: یکی از فقیرترین کشورهای اسلامی یمن است که عربستان با کمال وحشی‌‌گری به آن تجاوز کرده و آل‌سعود و حامیان آنان مسئول کشتار مردم بی‌دفاع این کشور و منطقه هستند. رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: 10برابر جمعیت حج در مراسم اربعین مدیریت می‌شوند و مشکلی به وجود نمی‌آید، آل سعود چه خدمتی به حجاج می‌کند و تاریخ خواهد نوشت که دولت عربستان با فرار از مسئولیت به کشتار ادامه می‌دهد. بروجردی اضافه کرد: حاکمان سعودی نوادگان کسانی هستند که سید الشهدا(ع) را با لب تشنه به شهادت رساندند و خواستند تا این اتفاق رخ دهد و تعدادی از زائران به شهادت برسند. وی با اشاره به شهادت شهید حججی افزود: با گذشت سال‌ها از دوران دفاع مقدس و با توجه به هجمه‌های فرهنگی اما هنوز حججی‌ها در میان جوانان غیور حضور دارند و با افتخار برای دفاع از حرمین آماده هستند. به گزارش ایسنا؛ رئیس کمیسیون امنیت ملی تصریح کرد: عربستان بداند با توجه به حمایت‌های آمریکا اما دوران زورگویی به جهان اسلام با این همه توانمندی جهان اسلام پایان یافته و نه تنها دولت عربستان بلکه آمریکا که خود را ابرقدرت می‌داند در همه عرصه‌ها شکست خورده‌اند.

علاءالدین بروجردی در دومین یادواره شهدای منای استان لرستان در بروجرد، اظهار داشت: این اولین حادثه بر اثر ناتوانی عربستان نبود بلکه بر اثر بی‌کفایتی آنها بارها تعدادی از زائران به شهادت رسیده‌اند.

نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی افزود: یکی از فقیرترین کشورهای اسلامی یمن است که عربستان با کمال وحشی‌‌گری به آن تجاوز کرده و آل‌سعود و حامیان آنان مسئول کشتار مردم بی‌دفاع این کشور و منطقه هستند.

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: 10برابر جمعیت حج در مراسم اربعین مدیریت می‌شوند و مشکلی به وجود نمی‌آید، آل سعود چه خدمتی به حجاج می‌کند و تاریخ خواهد نوشت که دولت عربستان با فرار از مسئولیت به کشتار ادامه می‌دهد.

بروجردی اضافه کرد: حاکمان سعودی نوادگان کسانی هستند که سید الشهدا(ع) را با لب تشنه به شهادت رساندند و خواستند تا این اتفاق رخ دهد و تعدادی از زائران به شهادت برسند.

وی با اشاره به شهادت شهید حججی افزود: با گذشت سال‌ها از دوران دفاع مقدس و با توجه به هجمه‌های فرهنگی اما هنوز حججی‌ها در میان جوانان غیور حضور دارند و با افتخار برای دفاع از حرمین آماده هستند.

به گزارش ایسنا؛ رئیس کمیسیون امنیت ملی تصریح کرد: عربستان بداند با توجه به حمایت‌های آمریکا اما دوران زورگویی به جهان اسلام با این همه توانمندی جهان اسلام پایان یافته و نه تنها دولت عربستان بلکه آمریکا که خود را ابرقدرت می‌داند در همه عرصه‌ها شکست خورده‌اند.

به راحتی عضو خبرنامه شوید

و پیش از دیگران آخرین اخبار و اطلاعیه ها مطلع شوید

دیدگاهتان را بنویسید