کم‌کاری کمیته اطلاع‌رسانی ستاد اربعین در آبادان و خرمشهر و گلایه خبرنگاران

5/5

کمیته‌های روابط عمومی و اطلاع‌رسانی در شهرستان‌های آبادان و خرمشهر در حالی تعیین شده که قرار بوده فضا را برای پوشش مناسب و همکاری با اصحاب رسانه درباره اربعین حسینی آماده کند اما اقدام خاصی در این حوزه به انجام نرسانده است.

کمیته‌های روابط عمومی و اطلاع‌رسانی در شهرستان‌های آبادان و خرمشهر در حالی تعیین شده که قرار بوده فضا را برای پوشش مناسب و همکاری با اصحاب رسانه درباره اربعین حسینی آماده کند اما اقدام خاصی در این حوزه به انجام نرسانده است. به گزارش خبرگزاری تسنیم از مرز شلمچه، در حالی‌ که وظیفه اطلاع‌رسانی در ستادهای اربعین آبادان و خرمشهر به عهده صدا و سیمای مرکز آبادان قرار داده‌ شده این سازمان اطلاع‌رسانی خاصی در این‌ باره انجام نداده است. تنها اقدامات این سازمان با وجود تخصیص تجهیزات مختلف از طرف سازمان منطقه آزاد اروند در شلمچه، تهیه گفت‌وگو با مسئولانی است که برای بازدید به این نقطه مرزی می‌آیند و برخی خبرنگاران رسانه‌هایی که تمایل به پوشش بی‌وقفه اربعین حسینی دارند خدمات خاصی را از این مجموعه دریافت نکرده‌اند و گلایه‌مندی خود را به خبرنگار ما اعلام کردند. وظیفه هماهنگی و اطلاع‌رسانی بین رسانه‌ها حاضر در این دو شهرستان و مرز شلمچه به عهده کمیته روابط عمومی و اطلاع‌رسانی ستادهای اربعین آبادان و خرمشهر است که سازمان صدا و سیمای مرکز آبادان هیچ وظیفه‌ای را در این حوزه متقبل نشده است. این موضوع سبب ایجاد مشکل برای نمایندگان رسانه‌های موجود در شهرستان‌های آبادان، خرمشهر و مرز شلمچه شده و روند اطلاع‌رسانی را با مشکل روبه‌رو ساخته است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از مرز شلمچه، در حالی‌ که وظیفه اطلاع‌رسانی در ستادهای اربعین آبادان و خرمشهر به عهده صدا و سیمای مرکز آبادان قرار داده‌ شده این سازمان اطلاع‌رسانی خاصی در این‌ باره انجام نداده است.

تنها اقدامات این سازمان با وجود تخصیص تجهیزات مختلف از طرف سازمان منطقه آزاد اروند در شلمچه، تهیه گفت‌وگو با مسئولانی است که برای بازدید به این نقطه مرزی می‌آیند و برخی خبرنگاران رسانه‌هایی که تمایل به پوشش بی‌وقفه اربعین حسینی دارند خدمات خاصی را از این مجموعه دریافت نکرده‌اند و گلایه‌مندی خود را به خبرنگار ما اعلام کردند.

وظیفه هماهنگی و اطلاع‌رسانی بین رسانه‌ها حاضر در این دو شهرستان و مرز شلمچه به عهده کمیته روابط عمومی و اطلاع‌رسانی ستادهای اربعین آبادان و خرمشهر است که سازمان صدا و سیمای مرکز آبادان هیچ وظیفه‌ای را در این حوزه متقبل نشده است.

این موضوع سبب ایجاد مشکل برای نمایندگان رسانه‌های موجود در شهرستان‌های آبادان، خرمشهر و مرز شلمچه شده و روند اطلاع‌رسانی را با مشکل روبه‌رو ساخته است.

به راحتی عضو خبرنامه شوید

و پیش از دیگران آخرین اخبار و اطلاعیه ها مطلع شوید

دیدگاهتان را بنویسید