کم‌کاری و اهمال در خدمت‌رسانی به زائران اربعین خیانت به اسلام است

امروز قدرت اهل‌بیت(ع) در مراسم اربعین تجلی می‌شود .
5/5
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در email

آیت‌الله علوی گرگانی مرجع تقلید شیعیان در دیدار فرماندهی و کارکنان یگان ویژه استان که در دفتر معظم له برگزار شد، اظهار داشت: امروز قدرت اهل‌بیت(ع) در مراسم اربعین تجلی می‌شود .

وی با اشاره به اهمیت خدمت‌رسانی به زائران حسینی افزود:حضور پرشور و شوق کارکنان یگان ویژه‌ جهت خدمت به زوار حسینی در مرزهای کشور نشان از الهی و خدایی بودن این نیروی مقتدر است.

مرجع تقلید شیعیان با اشاره به آثار و برکات انقلاب اسلامی تصریح کرد:تفاوت پلیس در قبل و بعد از انقلاب در این است که علاوه بر حمایت از حکومت حامی مردم بوده و خود را در مقابل خداوند مسئول این وظیفه خطیر می‌داند.

استاد سطوح عالی حوزه علمیه عنوان کرد:حضور پرشور مردم در اربعین حسینی خار چشم دشمنان و سبب عزت و اقتدار و همبستگی بین همه مسلمین جهان است.

آیت‌الله علوی گرگانی خاطرنشان کرد: مراسم اربعین حسینی پرشورتر از همیشه برگزار می‌شود و هرگونه کم‌کاری و اهمال در خدمت‌رسانی به زائران حسینی در مراسم عظیم اربعین خیانت به اسلام است.

فرماندهی و کارکنان یگان ویژه استان پیش‌از این دیدار با حجت‌الاسلام فاضل لنکرانی رئیس مرکز فقهی ائمه اطهار(ع) دیدار و همچنین با حضور در مرکز بقیه‌الله از سالمندان و معلولین عیادت کردند.

به راحتی عضو خبرنامه شوید

و پیش از دیگران آخرین اخبار و اطلاعیه ها مطلع شوید

دیدگاهتان را بنویسید