پیش‌بینی افزایش تردد زائران اربعین از مرز مهران

5/5
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در email

جانشین فرمانده یگان‌های ویژه ناجا، ملاحظات امنیتی و کنترلی را از اولویت‌های این یگان در مراسم اربعین سال ۹۸ عنوان کرد.

جانشین فرمانده یگان‌های ویژه ناجا، ملاحظات امنیتی و کنترلی را از اولویت‌های این یگان در مراسم اربعین سال ۹۸ عنوان کرد. به گزارش ستاد راهنمای زائر به نقل از ایسنا، سردار حبیب اله جان نثاری در بازدید از مرز مهران با اشاره به تمهیدات و تدابیر یگان‌های ویژه برای ماموریت بزرگ اربعین حسینی (ع)، گفت: به حول و قوه الهی از چند ماه پیش اقدامات پشتیبانی و مهندسی توسط یگان ویژه در مرز مهران در حال انجام است و با پیگیری ها و همت تمامی فرماندهان و مسئولان مشکل خاصی نداریم؛ یگان ویژه تمام قدرت و توان خود را در راستای تسهیل تردد زائران اربعین به کار می گیرد. وی بر لزوم ارائه خدمات و تقویت زیر ساختها در حوزه های مختلف تاکیدکرد و گفت: سالانه تغییرات خوبی در روند تردد زائران صورت می‌گیرد که باید با احصاء نقاط ضعف و تقویت قوت‌ها، برنامه‌های دقیق‌تر و بهتری برای تسهیل در تردد زائران داشته باشیم. جان نثاری با تاکید بر آمادگی یگان ویژه برای تامین امنیت مراسم اربعین حسینی (ع)، گفت: مصمم هستیم با همراهی و همکاری سایر نهادها و ارگان‌ها بهترین و بیشترین خدمات را امسال به زائران ارائه دهیم. بر اساس اعلام سایت پلیس، جانشین فرمانده یگان‌های ویژه ناجا، ملاحظات امنیتی و کنترلی را از اولویت‌های این یگان در مراسم اربعین حسینی (ع) در مرز مهران دانست و تصریح کرد: پیش بینی می‌شود امسال بیش از سال های گذشته، زائر اربعین از مرز مهران عازم عتبات عالیات شوند بنابراین تمهیدات لازم برای افزایش زیرساخت ها و ملاحظات امنیتی و کنترلی برای رفاه حال زائران توسط یگان‌های ویژه ناجا اتخاذ شده است. جان نثاری، ایجاد طرح‌های امنیتی و کنترلی یگان ویژه را برای جلوگیری از تردد زائران فاقد مجوز در اربعین حسینی (ع) عنوان کرد و گفت: خروج از مرز برای شرکت در مراسم معنوی اربعین حسینی (ع) فقط با مدارک قانونی امکان پذیر است، در غیر این صورت خروج از مرز غیرممکن است.

به گزارش ستاد راهنمای زائر به نقل از ایسنا، سردار حبیب اله جان نثاری در بازدید از مرز مهران با اشاره به تمهیدات و تدابیر یگان‌های ویژه برای ماموریت بزرگ اربعین حسینی (ع)، گفت: به حول و قوه الهی از چند ماه پیش اقدامات پشتیبانی و مهندسی توسط یگان ویژه در مرز مهران در حال انجام است و با پیگیری ها و همت تمامی فرماندهان و مسئولان مشکل خاصی نداریم؛ یگان ویژه تمام قدرت و توان خود را در راستای تسهیل تردد زائران اربعین به کار می گیرد.

وی بر لزوم ارائه خدمات و تقویت زیر ساختها در حوزه های مختلف تاکیدکرد و گفت: سالانه تغییرات خوبی در روند تردد زائران صورت می‌گیرد که باید با احصاء نقاط ضعف و تقویت قوت‌ها، برنامه‌های دقیق‌تر و بهتری برای تسهیل در تردد زائران داشته باشیم.

جان نثاری با تاکید بر آمادگی یگان ویژه برای تامین امنیت مراسم اربعین حسینی (ع)، گفت: مصمم هستیم با همراهی و همکاری سایر نهادها و ارگان‌ها بهترین و بیشترین خدمات را امسال به زائران ارائه دهیم.

بر اساس اعلام سایت پلیس، جانشین فرمانده یگان‌های ویژه ناجا، ملاحظات امنیتی و کنترلی را از اولویت‌های این یگان در مراسم اربعین حسینی (ع) در مرز مهران دانست و تصریح کرد: پیش بینی می‌شود امسال بیش از سال های گذشته، زائر اربعین از مرز مهران عازم عتبات عالیات شوند بنابراین تمهیدات لازم برای افزایش زیرساخت ها و ملاحظات امنیتی و کنترلی برای رفاه حال زائران توسط یگان‌های ویژه ناجا اتخاذ شده است.

جان نثاری، ایجاد طرح‌های امنیتی و کنترلی یگان ویژه را برای جلوگیری از تردد زائران فاقد مجوز در اربعین حسینی (ع) عنوان کرد و گفت: خروج از مرز برای شرکت در مراسم معنوی اربعین حسینی (ع) فقط با مدارک قانونی امکان پذیر است، در غیر این صورت خروج از مرز غیرممکن است.

به راحتی عضو خبرنامه شوید

و پیش از دیگران آخرین اخبار و اطلاعیه ها مطلع شوید

دیدگاهتان را بنویسید