همایش تئاتر پیاده‌روی اربعین به چهارمین سال خود رسید

5/5
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در email

مسئول واحد نمایش حوزه هنری استان خوزستان به عنوان دبیر اجرایی و رئیس حوزه هنری استان خوزستان به سمت دبیر هنری چهارمین همایش بین‌المللی تئاتر پیاده‌روی اربعین منصوب شدند.

مسئول واحد نمایش حوزه هنری استان خوزستان به عنوان دبیر اجرایی و رئیس حوزه هنری استان خوزستان به سمت دبیر هنری چهارمین همایش بین‌المللی تئاتر پیاده‌روی اربعین منصوب شدند. به گزارش ستاد راهنمای زائر به نقل از تسنیم، همایش تئاتر پیاده‌روی اربعین عنوان برنامه‌ای است که هر ساله در ایام اربعین توسط حوزه هنری در مسیر پیاده‌روی اربعین برگزار می‌شود. هنرمندان حوزه تئاتر دینی در این مسیر به اجرای نمایش‌های آیینی و دینی می‌پردازند. حال قرار است این همایش برای چهارمین سال متوالی در کشور عراق برگزار شود.    مجدالدین معلمی، معاون هنری حوزه هنری انقلاب اسلامی، احکام دبیران هنری و اجرایی را در حضور کوروش زارعی، مدیر مرکز هنرهای نمایشی حوزه هنری تسلیم کرده است. از سوی مجدالدین معلمی، معاون هنری حوزه هنری، آرش ساربان، مسئول واحد نمایش حوزه هنری استان خوزستان، به عنوان دبیر اجرایی و سیدشهاب‌الدین طباطبایی، رئیس حوزه هنری استان خوزستان، نیز به سمت دبیر هنری این همایش منصوب شدند.    این همایش تحت عنوان «روایت راهیان» در قالب‎هایی نمایش محیطی، خیابانی، مقتل‌خوانی، پرده‌خوانی، نقالی و … برگزار خواهد شد.    همایش تئاتر پیاده‌روی اربعین از ابتکارات دفتر تئاتر مردمی حوزه هنری است که تا پیش از این با مدیریت هنری محراب محمدزاده برگزار می‌شد.

به گزارش ستاد راهنمای زائر به نقل از تسنیم، همایش تئاتر پیاده‌روی اربعین عنوان برنامه‌ای است که هر ساله در ایام اربعین توسط حوزه هنری در مسیر پیاده‌روی اربعین برگزار می‌شود. هنرمندان حوزه تئاتر دینی در این مسیر به اجرای نمایش‌های آیینی و دینی می‌پردازند. حال قرار است این همایش برای چهارمین سال متوالی در کشور عراق برگزار شود.

 

 مجدالدین معلمی، معاون هنری حوزه هنری انقلاب اسلامی، احکام دبیران هنری و اجرایی را در حضور کوروش زارعی، مدیر مرکز هنرهای نمایشی حوزه هنری تسلیم کرده است. از سوی مجدالدین معلمی، معاون هنری حوزه هنری، آرش ساربان، مسئول واحد نمایش حوزه هنری استان خوزستان، به عنوان دبیر اجرایی و سیدشهاب‌الدین طباطبایی، رئیس حوزه هنری استان خوزستان، نیز به سمت دبیر هنری این همایش منصوب شدند.

 

 این همایش تحت عنوان «روایت راهیان» در قالب‎هایی نمایش محیطی، خیابانی، مقتل‌خوانی، پرده‌خوانی، نقالی و … برگزار خواهد شد. 

 

همایش تئاتر پیاده‌روی اربعین از ابتکارات دفتر تئاتر مردمی حوزه هنری است که تا پیش از این با مدیریت هنری محراب محمدزاده برگزار می‌شد.

به راحتی عضو خبرنامه شوید

و پیش از دیگران آخرین اخبار و اطلاعیه ها مطلع شوید

دیدگاهتان را بنویسید