نرم افزار “نیازمندی‌های اربعین” در رشت رونمایی شد

5/5
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در email

نرم‌افزار اندرویدی “نیازمندی‌های اربعین” عصر امروز در رشت رونمایی شد.

نرم‌افزار اندرویدی “نیازمندی‌های اربعین” عصر امروز در رشت رونمایی شد. به گزارش خبرگزاری تسنیم از رشت، در آستانه فرا رسیدن اربعین حسینی عصر امروز از نرم‌افزار اندرویدی “نیازمندی‌های اربعین” در رشت رونمایی شد. هدف از تولید نرم‌افزار “نیازمندی‌های اربعین” که به‌همت قرارگاه فضای مجازی سپاه قدس گیلان و سازمان فضای مجازی سراج گیلان طراحی و تولید شد تسهیل در سفر زائران اربعین حرم حضرت امام حسین (ع) است. فرمانده سپاه قدس گیلان در مراسم رونمایی از نرم افزار نیازمندی‌های اربعین اظهار داشت: ایده‌پردازی و احساس نیاز جوانان گیلانی در طراحی چنین نرم افزاری قابل تقدیر است. سردار محمد عبدالله‌پور با اشاره به اهمیت شناخت شخصیت امام حسین (ع) و واقعه عاشورا اعلام کرد: مهم‌ترین دلیل ماندگاری قیام سیدالشهدا (ع) اخلاص امام حسین (ع) در مسیر این قیام بود. وی خاطرنشان کرد: اجر اخلاص و ایثار امام حسین (ع) این است که با ظهور امام زمان (عج) تمام دنیا با نام سیدالشهدا (ع) به عدالت و آرامش می‌رسد. فرمانده سپاه قدس گیلان با اشاره به ماموریت سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در ایام اربعین امسال اظهار داشت: مدیریت زائران خارجی بر عهده سپاه گذاشته شده است. سردار عبدالله‌پور اعلام کرد: 10 هزار خارجی از مرز آستارا وارد کشور و استان گیلان می‌شوند که مسئولیت مدیریت آنان بر عهده سپاه قدس گیلان است و بعد از ایام اربعین نیز از همین مرز خارج می‌شوند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از رشت، در آستانه فرا رسیدن اربعین حسینی عصر امروز از نرم‌افزار اندرویدی “نیازمندی‌های اربعین” در رشت رونمایی شد.

هدف از تولید نرم‌افزار “نیازمندی‌های اربعین” که به‌همت قرارگاه فضای مجازی سپاه قدس گیلان و سازمان فضای مجازی سراج گیلان طراحی و تولید شد تسهیل در سفر زائران اربعین حرم حضرت امام حسین (ع) است.

فرمانده سپاه قدس گیلان در مراسم رونمایی از نرم افزار نیازمندی‌های اربعین اظهار داشت: ایده‌پردازی و احساس نیاز جوانان گیلانی در طراحی چنین نرم افزاری قابل تقدیر است.

سردار محمد عبدالله‌پور با اشاره به اهمیت شناخت شخصیت امام حسین (ع) و واقعه عاشورا اعلام کرد: مهم‌ترین دلیل ماندگاری قیام سیدالشهدا (ع) اخلاص امام حسین (ع) در مسیر این قیام بود.

وی خاطرنشان کرد: اجر اخلاص و ایثار امام حسین (ع) این است که با ظهور امام زمان (عج) تمام دنیا با نام سیدالشهدا (ع) به عدالت و آرامش می‌رسد.

فرمانده سپاه قدس گیلان با اشاره به ماموریت سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در ایام اربعین امسال اظهار داشت: مدیریت زائران خارجی بر عهده سپاه گذاشته شده است.

سردار عبدالله‌پور اعلام کرد: 10 هزار خارجی از مرز آستارا وارد کشور و استان گیلان می‌شوند که مسئولیت مدیریت آنان بر عهده سپاه قدس گیلان است و بعد از ایام اربعین نیز از همین مرز خارج می‌شوند.

به راحتی عضو خبرنامه شوید

و پیش از دیگران آخرین اخبار و اطلاعیه ها مطلع شوید

دیدگاهتان را بنویسید