نرخ حمل و نقل عمومی در ایام اربعین چند؟

قیمت بلیط قطار، هواپیما و اتوبوس در ایام اربعین افزایش نخواهد یافت
5/5

عضو کمیسیون عمران مجلس گفت: بر اساس گزارش مدیران راه آهن، هواپیمایی و اتوبوسرانی، قیمت بلیط قطار، هواپیما و اتوبوس در ایام اربعین حسینی (ع) افزایش نخواهد یافت و خدمات با نرخ‌های قبلی ارائه خواهد شد.

سیدهادی بهادری عضو کمیسیون عمران مجلس با اشاره به نشست روز گذشته اعضای کمیسیون عمران مجلس با مسئولان ستاد اربعین حسینی (ع)، گفت: یکی از مهم‌ترین مسائل مرتبط با راهپیمایی اربعین حسینی، نرخ حمل و نقل عمومی در آن ایام است، البته در سال‌های گذشته شاهد بودیم که قیمت حمل و نقل بر خلاف وعده مسئولان افزایش پیدا کرد.

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: کمیسیون عمران مجلس روز گذشته جلسه‌ای را با هدف تعیین تکلیف نرخ حمل و نقل عمومی در ایام اربعین برگزار کرد و مدیران راه آهن، اتوبوسرانی و هواپیمایی توضیحاتی را درباره برنامه ریزی‌های صورت گرفته برای ارائه خدمات به زائران اربعین ارائه کردند.

قیمت بلیط قطار، هواپیما و اتوبوس در ایام اربعین افزایش نخواهد یافت

وی تصریح کرد: بر اساس گزارش مدیران راه آهن، هواپیمایی و اتوبوسرانی، قیمت بلیط قطار، هواپیما و اتوبوس در ایام اربعین افزایش نخواهد یافت و خدمات با نرخ‌های قبلی ارائه خواهد شد.

امسال بیش از ۳ تا ۳ و نیم میلیون زائر ایرانی به کشور عراق سفر می‌کنند

عضو کمیسیون عمران مجلس ادامه داد: طبق پیش بینی‌های صورت گرفته، در ایام اربعین امسال بیش از ۳ تا ۳ و نیم میلیون زائر ایرانی به کشور عراق سفر می‌کنند که این مسئله مستلزم برنامه ریزی دقیق برای جابه جایی زائران است.

به راحتی عضو خبرنامه شوید

و پیش از دیگران آخرین اخبار و اطلاعیه ها مطلع شوید

دیدگاهتان را بنویسید