مهلت ارسال آثار به جشنواره «شورعشق» اربعین تمدید شد

مهلت ارسال آثار به جشنواره سراسری فیلم و عکس «شورعشق» اربعین تا 20 آذر تمدید شد.
5/5

با توجه به اتمام دریافت آثار جشنواره «شورعشق» اربعین، نظر به تماس‌های مکرر و درخواست‌های هنرمندان متقاضی به شرکت در جشنواره، مهلت ارسال آثار تا ۲۰ آذر تمدید شد.

جشنواره سراسری «شورعشق» در دو بخش فیلم (مستند و موبایلی) و عکس (حرفه‌ای و موبایلی) پذیرای دریافت آثار علاقمندان به حضور در این جشنواره است.
این جشنواره تلاش دارد با محوریت قراردادن “مسیر آزادگی” (ایثارگران مسیر – یاریگران مسیر-پرچم داران مسیر) و “وحدت اسلامی” (نماز وحدت- همراهان وحدت-یاران جهانی حسینی)، به معرفی زیبایی‌های پیاده روی اربعین به عنوان نماد همبستگی بین مسلمانان جهان اسلام، انعکاس شور ولایی حرکت اربعین به جامعه اسلامی و تشویق جوانان به حضور در این رویداد، هدایت استعداد‌های هنری و اسلامی و تشویق جوانان به حضور در این رویداد و تشویق جوانان برای حضور موثر در فضای مجازی و تولید محتوا با محوریت شعار‌های دینی و اسلامی بپردازد و قدمی در راستای تحقق فرهنگ سرور و سالار شهیدان بردارد.
لازم به ذکر است، موسسه فرهنگی هنری «تبسم مهر نیکان» مجری طرح، جشنواره سراسری فیلم و عکس «شورعشق» اربعین به دبیری شهرام مقصودی را برعهده دارد./ برنا

به راحتی عضو خبرنامه شوید

و پیش از دیگران آخرین اخبار و اطلاعیه ها مطلع شوید

دیدگاهتان را بنویسید