مهران، مرز خروجی زائران اربعین از استان سمنان

5/5

اعزام زائران اربعین حسینی از استان سمنان در سال جاری از طریق مرز مهران انجام می شود.

اعزام زائران اربعین حسینی از استان سمنان در سال جاری از طریق مرز مهران انجام می شود. به گزارش خبرنگار پانا از سمنان، محمود قنبری معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری سمنان در نشست ستاد استانی هماهنگی آیین اربعین حسینی گفت : پیش بینی می شود امسال چهار میلیون زائر از سراسر کشور در راهپیمایی اربعین حسینی در کشور عراق شرکت کنند. وی با اشاره به این که تاکنون یک هزار و 200 تن از شهروندان سمنانی برای شرکت در راهپیمایی اربعین حسینی ثبت نام کرده اند، اظهار داشت : با توجه به انتقال زائران حسینی از مرز مهران، افزایش این آمار محتمل است. معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری سمنان فرمانداری ها را مسئول جمع آوری نذورات مردم ذکر و اضافه کرد : اجناس مازاد جمع آوری شده باید هر چه سریعتر تبدیل به وجه نقد شده وبه حساب ستاد اربعین واریز شود. قنبری مشارکت بیش از پیش مردم در ستاد اربعین حسینی را خواستار شد و افزود : باید از وجود و توانایی مالی خیرین برای برگزاری موکب اربعین و پذیرایی از زائرین در کربلا و نجف استفاده کرد. وی با بیان این که ساختمان 10 طبقه اسکان زائران در کربلا هنوز برای زایران اربعین حسینی تجهیز نشده است گفت : برای تجهیز این ساختمان به مشارکت مردمی و کمک خیرین امیدوار هستیم.

به گزارش خبرنگار پانا از سمنان، محمود قنبری معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری سمنان در نشست ستاد استانی هماهنگی آیین اربعین حسینی گفت : پیش بینی می شود امسال چهار میلیون زائر از سراسر کشور در راهپیمایی اربعین حسینی در کشور عراق شرکت کنند.

وی با اشاره به این که تاکنون یک هزار و 200 تن از شهروندان سمنانی برای شرکت در راهپیمایی اربعین حسینی ثبت نام کرده اند، اظهار داشت : با توجه به انتقال زائران حسینی از مرز مهران، افزایش این آمار محتمل است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری سمنان فرمانداری ها را مسئول جمع آوری نذورات مردم ذکر و اضافه کرد : اجناس مازاد جمع آوری شده باید هر چه سریعتر تبدیل به وجه نقد شده وبه حساب ستاد اربعین واریز شود.

قنبری مشارکت بیش از پیش مردم در ستاد اربعین حسینی را خواستار شد و افزود : باید از وجود و توانایی مالی خیرین برای برگزاری موکب اربعین و پذیرایی از زائرین در کربلا و نجف استفاده کرد.

وی با بیان این که ساختمان 10 طبقه اسکان زائران در کربلا هنوز برای زایران اربعین حسینی تجهیز نشده است گفت : برای تجهیز این ساختمان به مشارکت مردمی و کمک خیرین امیدوار هستیم.

به راحتی عضو خبرنامه شوید

و پیش از دیگران آخرین اخبار و اطلاعیه ها مطلع شوید

دیدگاهتان را بنویسید