معرفی شورای اجرایی و سیاست گذاری جشنواره «شورعشق» اربعین

5/5

به گزارش ستاد راهنمای زائر به نقل از برنا، اعضای شورای اجرایی جشنواره «شورعشق» که در دو بخش فیلم و عکس با موضوعیت اربعین برگزار می‌شود، بدین شرح اعلام شد: شهرام مقصودی (دبیر جشنواره)، ناصر باکیده (مشاور دبیر)، پرویز نیک پی و حسین ظاهری (مدیران اجرایی) و فاطمه پزشکی (مدیر روابط عمومی).

بر اساس این خبر، موسسه فرهنگی هنری تبسم مهر نیکان، مجری طرح جشنواره «شورعشق» را برعهده دارد و موسسه بنیاد قرآن و عترت، سازمان حج و زیارت (ستاد اربعین)، سازمان تبلیغات اسلامی (حوزه هنری)، بنیاد شهید و امور ایثارگران (معاونت فرهنگی و هنری)، سارمان فرهنگی و هنری شهرداری تهران، دانشگاه جامع علمی و کاربردی، موسسه تصویرشهر، دانشگاه امام صادق (ع)، سازمان بسیج مستضعفین، سازمان صداوسیما، شورای سیاست گذاری این جشنواره را تشکیل می‌دهند.

جشنواره سراسری «شورعشق» در دو بخش فیلم (مستند و موبایلی) و عکس (حرفه‌ای و موبایلی) تا ۲۰ آبان‌ماه پذیرای دریافت آثار علاقمندان به حضور در این جشنواره است.

علاقه‌مندان جهت شرکت در این جشنواره، می‌توانند آثار خود را از طریق پست الکترونیک arbaeenfestival98@gmail.com به دبیرخانه جشنواره ارسال نمایند.

به راحتی عضو خبرنامه شوید

و پیش از دیگران آخرین اخبار و اطلاعیه ها مطلع شوید

دیدگاهتان را بنویسید