معرفی شورای اجرایی و سیاست گذاری جشنواره «شورعشق» اربعین

5/5
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در email

به گزارش ستاد راهنمای زائر به نقل از برنا، اعضای شورای اجرایی جشنواره «شورعشق» که در دو بخش فیلم و عکس با موضوعیت اربعین برگزار می‌شود، بدین شرح اعلام شد: شهرام مقصودی (دبیر جشنواره)، ناصر باکیده (مشاور دبیر)، پرویز نیک پی و حسین ظاهری (مدیران اجرایی) و فاطمه پزشکی (مدیر روابط عمومی).

بر اساس این خبر، موسسه فرهنگی هنری تبسم مهر نیکان، مجری طرح جشنواره «شورعشق» را برعهده دارد و موسسه بنیاد قرآن و عترت، سازمان حج و زیارت (ستاد اربعین)، سازمان تبلیغات اسلامی (حوزه هنری)، بنیاد شهید و امور ایثارگران (معاونت فرهنگی و هنری)، سارمان فرهنگی و هنری شهرداری تهران، دانشگاه جامع علمی و کاربردی، موسسه تصویرشهر، دانشگاه امام صادق (ع)، سازمان بسیج مستضعفین، سازمان صداوسیما، شورای سیاست گذاری این جشنواره را تشکیل می‌دهند.

جشنواره سراسری «شورعشق» در دو بخش فیلم (مستند و موبایلی) و عکس (حرفه‌ای و موبایلی) تا ۲۰ آبان‌ماه پذیرای دریافت آثار علاقمندان به حضور در این جشنواره است.

علاقه‌مندان جهت شرکت در این جشنواره، می‌توانند آثار خود را از طریق پست الکترونیک arbaeenfestival98@gmail.com به دبیرخانه جشنواره ارسال نمایند.

به راحتی عضو خبرنامه شوید

و پیش از دیگران آخرین اخبار و اطلاعیه ها مطلع شوید

دیدگاهتان را بنویسید