مشارکت ۷ میلیارد ریالی مردم آذربایجان غربی در توسعه عتبات عالیات

5/5
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در email

رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات آذربایجان غربی گفت: از ابتدای امسال تا کنون مردم خیر و نیکوکار استان افزون بر ۷ میلیارد ریال نذورات جهت بازسازی عتبات عالیات پرداخت کرده اند.

رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات آذربایجان غربی گفت: از ابتدای امسال تا کنون مردم خیر و نیکوکار استان افزون بر ۷ میلیارد ریال نذورات جهت بازسازی عتبات عالیات پرداخت کرده اند. «سید حسن حسینی» گفت: از ابتدای سال جاری تا کنون مردم خیر و نیکوکار استان افزون بر ۷ میلیارد ریال در جهت بازسازی عتبات عالیات در شهر‌های نجف اشرف، کاظمین و سامرا نذورات به ستاد عتبات عالیات استان که در ۱۴ شهرستان استان راه اندازی شده است پرداخت کرده‌اند. وی با اعلام اینکه از این میزان کمک یک میلیارد ۵۰۰ میلیون آن طلا و جواهربوده است گفت: ۳۵۰ تن سیمان نیز از استان جهت استفاده در بازی سازی حرم مطهر ائمه اطهار در شهر‌های نجف اشرف، کاظمین و سامرا ارسال شده است. «حسینی» همچنین افزود: استان آذربایجان غربی توانست با کمک هیات‌های مذهبی و عزاداری استان میزان سهم خود از میزبانی زائران اربعین را با ۸ هزار نفر افزایش روزانه به ۲۶ هزار نفر برساند.

«سید حسن حسینی» گفت: از ابتدای سال جاری تا کنون مردم خیر و نیکوکار استان افزون بر ۷ میلیارد ریال در جهت بازسازی عتبات عالیات در شهر‌های نجف اشرف، کاظمین و سامرا نذورات به ستاد عتبات عالیات استان که در ۱۴ شهرستان استان راه اندازی شده است پرداخت کرده‌اند.

وی با اعلام اینکه از این میزان کمک یک میلیارد ۵۰۰ میلیون آن طلا و جواهربوده است گفت: ۳۵۰ تن سیمان نیز از استان جهت استفاده در بازی سازی حرم مطهر ائمه اطهار در شهر‌های نجف اشرف، کاظمین و سامرا ارسال شده است.

«حسینی» همچنین افزود: استان آذربایجان غربی توانست با کمک هیات‌های مذهبی و عزاداری استان میزان سهم خود از میزبانی زائران اربعین را با ۸ هزار نفر افزایش روزانه به ۲۶ هزار نفر برساند.

به راحتی عضو خبرنامه شوید

و پیش از دیگران آخرین اخبار و اطلاعیه ها مطلع شوید

دیدگاهتان را بنویسید