مرز خسروی بازگشایی می شود

5/5

معاون امنیتی وزیر کشور و رئیس ستاد اربعین با اعلام اینکه امسال مرز خسروی هم برای زائران اربعین بازگشایی می شود تاکید کرد: امسال امکان عبور بدون روادید به هیچ وجه وجود ندارد.

معاون امنیتی وزیر کشور و رئیس ستاد اربعین با اعلام اینکه امسال مرز خسروی هم برای زائران اربعین بازگشایی می شود تاکید کرد: امسال امکان عبور بدون روادید به هیچ وجه وجود ندارد. در این نشست مسئولان این ستاد و نمایندگان دستگاه های مختلف در ستاد اربعین، نقاط ضعف و قوت برنامه های سالهای گذشته و آسیب شناسی روند این مراسم را بررسی کردند. ذوالفقاری معاون امنیتی وزیر کشور و رئیس ستاد اربعین در این باره افزود: با توجه به برخی مشکلات مرزی بوجود آمده و افزایش جمعیت بر آن شدیم امسال برنامه ها را منظم تر و اقدامات را هماهنگ تر کنیم تا مردم عزیز کشورمان به راحتی و با آرامش بیشتر بتوانند به زیارت عتبات عالیات و امام حسین (ع) مشرف شوند. ذوالفقاری تاکید کرد: پارسال عده ای غیر قانونی و بدون روادید از مرز عبور کردند که مشکلاتی برای خودشان و دست اندرکاران اربعین ایجاد کردند اما امسال تاکید شده است که به هیچ وجه امکان عبور از مرز بدون روادید وجود ندارد. وی افزود: خوشبختانه امسال با مسئولان عراقی تفاهمی شده است تا مرز خسروی برای زائران اربعین بازگشایی شود که امیدواریم بتوانیم در سفر وزیر کشور عراق به ایران در آینده نزدیک آن را نهایی کنیم. در این جلسه استانداران مناطق غربی و جنوب غرب، سفیر ایران در عراق (به عنوان مسئول ستاد اربعین ایران در آن کشور)، قشقاوی معاون امور پارلمانی و کنسولی وزیر امور خارجه حضور داشتند و به بیان دیدگاه ها، نظرات و برخی مشکلات، ارائه پیشنهادات و تسهیل حضور زائران در اجتماع عظیم حسینی در ایام اربعین پرداختند. نشست مشترک ستاد مرکزی اربعین و ستاد اربعین مستقر در عراق، در وزارت کشور برگزار شد.

در این نشست مسئولان این ستاد و نمایندگان دستگاه های مختلف در ستاد اربعین، نقاط ضعف و قوت برنامه های سالهای گذشته و آسیب شناسی روند این مراسم را بررسی کردند.

ذوالفقاری معاون امنیتی وزیر کشور و رئیس ستاد اربعین در این باره افزود: با توجه به برخی مشکلات مرزی بوجود آمده و افزایش جمعیت بر آن شدیم امسال برنامه ها را منظم تر و اقدامات را هماهنگ تر کنیم تا مردم عزیز کشورمان به راحتی و با آرامش بیشتر بتوانند به زیارت عتبات عالیات و امام حسین (ع) مشرف شوند.

ذوالفقاری تاکید کرد: پارسال عده ای غیر قانونی و بدون روادید از مرز عبور کردند که مشکلاتی برای خودشان و دست اندرکاران اربعین ایجاد کردند اما امسال تاکید شده است که به هیچ وجه امکان عبور از مرز بدون روادید وجود ندارد.

وی افزود: خوشبختانه امسال با مسئولان عراقی تفاهمی شده است تا مرز خسروی برای زائران اربعین بازگشایی شود که امیدواریم بتوانیم در سفر وزیر کشور عراق به ایران در آینده نزدیک آن را نهایی کنیم.

در این جلسه استانداران مناطق غربی و جنوب غرب، سفیر ایران در عراق (به عنوان مسئول ستاد اربعین ایران در آن کشور)، قشقاوی معاون امور پارلمانی و کنسولی وزیر امور خارجه حضور داشتند و به بیان دیدگاه ها، نظرات و برخی مشکلات، ارائه پیشنهادات و تسهیل حضور زائران در اجتماع عظیم حسینی در ایام اربعین پرداختند.

نشست مشترک ستاد مرکزی اربعین و ستاد اربعین مستقر در عراق، در وزارت کشور برگزار شد.

به راحتی عضو خبرنامه شوید

و پیش از دیگران آخرین اخبار و اطلاعیه ها مطلع شوید

دیدگاهتان را بنویسید