لزوم اخذ مجوز برای برپایی ایستگاه های زائر در اربعین حسینی (ع) از سوی ستاد بازسازی عتبات عالیات

5/5

به گزارش خبرگزاری برنا از مشهد، مهدی فروزان در چهارمین جلسه ستاد اربعین استان افزود: بر اساس تصمیم کشوری به منظور جلب مشارکت مردمی در ابعادمختلف بویژه تأمین بخشی از هزینه ها ؛ ستاد بازسازی عتبات عالیات به عنوان مسئول کمیته مشارکت های مردمی ، اسکان و تغذیه ستاد مکلف به افتتاح حساب ویژه و مجزا به منظور جلب مشارکت های مردمی می باشد.به گزارش خبرگزاری برنا از مشهد، مهدی فروزان در چهارمین جلسه ستاد اربعین استان افزود: بر اساس تصمیم کشوری به منظور جلب مشارکت مردمی در ابعادمختلف بویژه تأمین بخشی از هزینه ها ؛ ستاد بازسازی عتبات عالیات به عنوان مسئول کمیته مشارکت های مردمی ، اسکان و تغذیه ستاد مکلف به افتتاح حساب ویژه و مجزا به منظور جلب مشارکت های مردمی می باشد.

به گزارش خبرگزاری برنا از مشهد، مهدی فروزان در چهارمین جلسه ستاد اربعین استان افزود: بر اساس تصمیم کشوری به منظور جلب مشارکت مردمی در ابعادمختلف بویژه تأمین بخشی از هزینه ها ؛ ستاد بازسازی عتبات عالیات به عنوان مسئول کمیته مشارکت های مردمی ، اسکان و تغذیه ستاد مکلف به افتتاح حساب ویژه و مجزا به منظور جلب مشارکت های مردمی می باشد.به گزارش خبرگزاری برنا از مشهد، مهدی فروزان در چهارمین جلسه ستاد اربعین استان افزود: بر اساس تصمیم کشوری به منظور جلب مشارکت مردمی در ابعادمختلف بویژه تأمین بخشی از هزینه ها ؛ ستاد بازسازی عتبات عالیات به عنوان مسئول کمیته مشارکت های مردمی ، اسکان و تغذیه ستاد مکلف به افتتاح حساب ویژه و مجزا به منظور جلب مشارکت های مردمی می باشد. جانشین رئیس و دبیر ستاد هماهنگی اربعین حسینی (ع) استان با بیان اینکه در سال گذشته 162 هزار زائر از خراسان رضوی عازم عتبات و سفر اربعین شدند، افزود: امسال برآوردها و برنامه ریزی ها برای رشد 5 درصدی این زائران محاسبه شده اند . وی اظهار کرد: امسال تاکید جدی بر اعزام زائران داخلی به صورت کاروان و شبه کاروان و با مسئولیت سازمان حج و زیارت انجام می باشد. فروزان افزود: قطار مشهد – شلمچه نیز جهت اعزام زائران به نقطه صفر مرزی شلمچه از اول مردادماه راه اندازی می شود که در هفته در قالب سه رام رفت و همین تعداد برگشت انجام می شود. مدیر کل امور رفاهی زائران استانداری خراسان رضوی عنوان کرد: این قطار در ایام اربعین هم به زائران و مسافران این مسیر خدمات می دهد.

جانشین رئیس و دبیر ستاد هماهنگی اربعین حسینی (ع) استان با بیان اینکه در سال گذشته 162 هزار زائر از خراسان رضوی عازم عتبات و سفر اربعین شدند، افزود: امسال برآوردها و برنامه ریزی ها برای رشد 5 درصدی این زائران محاسبه شده اند .

وی اظهار کرد: امسال تاکید جدی بر اعزام زائران داخلی به صورت کاروان و شبه کاروان و با مسئولیت سازمان حج و زیارت انجام می باشد.

فروزان افزود: قطار مشهد – شلمچه نیز جهت اعزام زائران به نقطه صفر مرزی شلمچه از اول مردادماه راه اندازی می شود که در هفته در قالب سه رام رفت و همین تعداد برگشت انجام می شود.

مدیر کل امور رفاهی زائران استانداری خراسان رضوی عنوان کرد: این قطار در ایام اربعین هم به زائران و مسافران این مسیر خدمات می دهد.

به راحتی عضو خبرنامه شوید

و پیش از دیگران آخرین اخبار و اطلاعیه ها مطلع شوید

دیدگاهتان را بنویسید