قیمت بلیت هواپیما، قطار و اتوبوس برای سفر اربعین ۱۴۰۱

5/5

سفر اربعین پس از دو سال وقفه به دلیل شیوع ویروس کرونا امسال آزاد است. در مطلب زیر می توانید از از نرخ مصوب سفر زمینی و هوایی اربعین مطلع شوید.

به گزارش سلام نو به نقل از همشهری آنلاین، طبق پیش بینی وزیر راه و شهرسازی در حوزه حمل و نقل ریلی حدود ۳۰۰ هزار نفر، در بخش هوایی حدود ۶۰ هزار نفر و در بخش جاده‌ای نیز بیشترین حجم یعنی حدود ۴ میلیون و ۶۵۰ هزار مسافر جابه‌جا خواهند شد. همچنین برای فرودگاه های نجف و بغداد متناسب با بازار و می

 طبق پیش بینی وزیر راه و شهرسازی در حوزه حمل و نقل ریلی حدود ۳۰۰ هزار نفر، در بخش هوایی حدود ۶۰ هزار نفر و در بخش جاده‌ای نیز بیشترین حجم یعنی حدود ۴ میلیون و ۶۵۰ هزار مسافر جابه‌جا خواهند شد. همچنین برای فرودگاه های نجف و بغداد متناسب با بازار و میزان بلیت فروخته شده، هواپیما در نظر گرفته خواهد شد.

در بخش حمل ونقل ریلی هم قیمت بلیت های قطار باتوجه به شرکت‌های مسافربری متفاوت است. در بخش حمل ونقل جاده ای هم امسال نرخ بلیت اتوبوس ۷۵ درصد گران شده است. که با توجه به این افزایش به ازای هر ۱۰۰ هزار تومان، ۷۵ هزار تومان اضافه می شود که البته این نرخ در مسیرهای مختلف شهرها متفاوت است.

در اینفوگرافیک زیر با نرخ های مختلف بلیت هواپیما، قطار و اتوبوس برای سفر اربعین امسال آشنا خواهید شد.

به راحتی عضو خبرنامه شوید

و پیش از دیگران آخرین اخبار و اطلاعیه ها مطلع شوید

دیدگاهتان را بنویسید