فهرست ۲۳ دفتر فروش بلیت پروازهای اربعین در تهران و شهرستان‌ها

5/5
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در email

سازمان هواپیمایی کشوری، فهرست تکمیلی نمایندگان رسمی فروش بلیت پروازهای ایام اربعین حسینی را اعلام کرد.

سازمان هواپیمایی کشوری، فهرست تکمیلی نمایندگان رسمی فروش بلیت پروازهای ایام اربعین حسینی را اعلام کرد. رضا جعفرزاده، مدیر روابط عمومی این سازمان در این‌باره اظهار داشت: پروازهای اربعین حسینی از 13 آبان‌ماه آغاز می‌شود و تا 22 آبان‌ماه جاری ادامه خواهد داشت. وی افزود: سازمان هواپیمایی کشوری به منظور ساماندهی و جلوگیری از اختلال در فروش بلیت پروازهای ایام مذکور فهرست تکمیلی نمایندگان رسمی فروش بلیت پروازهای ایام اربعین را جهت رفاه متقاضیان با ذکر آدرس و شماره تلفن‌های آن مراکز اعلام کرد. به گفته جعفرزاده علاوه بر دفاتری که در جدول پیوست آمده است،نمایندگی فروش شرکت‌های هواپیمایی نیز آمادگی خود را برای ارائه بلیت اعلام کرده است. وی بیان کرد: نرخ بلیت تهران- نجف- تهران، تهران- بغداد- تهران یک میلیون و 200 هزار تومان و مشهد- نجف- مشهد، مشهد- بغداد- مشهد یک میلیون و 500 هزار تومان و بلیت یک‌سره از مبدا تهران 600 هزار تومان و یکسره مشهد به دو مقصد نجف و بغداد 750 هزار تومان تعیین شده است. جعفرزاده گفت: هر گونه فروش خارج از نرخ اعلام شده تخلف محسوب می‌شود و در صورت ارسال شکایات از طریق سایت سازمان هواپیمایی کشوری به نشانی www.cao.ir ‌با متخلفان برخورد قانونی خواهد شد. مدیر روابط عمومی سازمان هواپیمایی کشوری از مسافران خواست تا از خرید بلیت از مراکز غیر مجاز خودداری ‌‌و در صورت مشاهده فروش بلیت توسط سایت‌ها و مراکز غیر مجاز، اطلاع‌رسانی کنند.‌

رضا جعفرزاده، مدیر روابط عمومی این سازمان در این‌باره اظهار داشت: پروازهای اربعین حسینی از 13 آبان‌ماه آغاز می‌شود و تا 22 آبان‌ماه جاری ادامه خواهد داشت.

وی افزود: سازمان هواپیمایی کشوری به منظور ساماندهی و جلوگیری از اختلال در فروش بلیت پروازهای ایام مذکور فهرست تکمیلی نمایندگان رسمی فروش بلیت پروازهای ایام اربعین را جهت رفاه متقاضیان با ذکر آدرس و شماره تلفن‌های آن مراکز اعلام کرد.

به گفته جعفرزاده علاوه بر دفاتری که در جدول پیوست آمده است،نمایندگی فروش شرکت‌های هواپیمایی نیز آمادگی خود را برای ارائه بلیت اعلام کرده است.

وی بیان کرد: نرخ بلیت تهران- نجف- تهران، تهران- بغداد- تهران یک میلیون و 200 هزار تومان و مشهد- نجف- مشهد، مشهد- بغداد- مشهد یک میلیون و 500 هزار تومان و بلیت یک‌سره از مبدا تهران 600 هزار تومان و یکسره مشهد به دو مقصد نجف و بغداد 750 هزار تومان تعیین شده است.

جعفرزاده گفت: هر گونه فروش خارج از نرخ اعلام شده تخلف محسوب می‌شود و در صورت ارسال شکایات از طریق سایت سازمان هواپیمایی کشوری به نشانی www.cao.ir ‌با متخلفان برخورد قانونی خواهد شد.

مدیر روابط عمومی سازمان هواپیمایی کشوری از مسافران خواست تا از خرید بلیت از مراکز غیر مجاز خودداری ‌‌و در صورت مشاهده فروش بلیت توسط سایت‌ها و مراکز غیر مجاز، اطلاع‌رسانی کنند.‌

به راحتی عضو خبرنامه شوید

و پیش از دیگران آخرین اخبار و اطلاعیه ها مطلع شوید

دیدگاهتان را بنویسید