فراخوان شهرداری کرمانشاه برای ادای نذر کار و خدمت در ایام اربعین

5/5

گروه اجتماعی: سرپرست سازمان فرهنگی و اجتماعی شهرداری کرمانشاه از صاحبان حرف، مشاغل، متخصصین و عموم مردم در حوزه خدمت به زائران اربعین حسینی دعوت به همکاری کرد.

گروه اجتماعی: سرپرست سازمان فرهنگی و اجتماعی شهرداری کرمانشاه از صاحبان حرف، مشاغل، متخصصین و عموم مردم در حوزه خدمت به زائران اربعین حسینی دعوت به همکاری کرد. به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) به نقل از شهرداری کرمانشاه، مهدی عبدالمالکی با اشاره به اهمیت شهر و استان کرمانشاه در خدمات رسانی به بخش زیادی از زائران اربعین حسینی در ۲ مرز رسمی خسروی و مهران و حضور خیل مشتاقان زیارت حرم مطهر ابا عبدالله الحسین(ع)، اظهار داشت: کرمانشاه از دیرباز شهره خدمت به زائران امام حسین(ع) بوده و مردم این دیار همواره به این مهم افتخار می‌کنند که در این بین اربعین فرصتی بی‌بدیل برای نمایش جلوه‌ای زیبا از این میزبانی با شکوه است. وی با اشاره به رویکرد مهم واگذاری امور مربوطه به اربعین به مردم، ارزش این اقدام را دلیلی برای بالا بردن اثربخشی آن دانست و گفت: شهرداری به عنوان کمیته خدمات شهری تمامی تمهیدات لازم برای ارائه خدمت به زائران در این ایام را در نظر گرفته و لذا در راستای مشارکت بیشتر مردم کرمانشاه به عنوان میزبانان اصلی، آماده پذیرش همکاری مردم در حوزه‌های خدمت هستیم. سرپرست سازمان فرهنگی و اجتماعی شهرداری کرمانشاه ضمن دعوت از صاحبان حرف و تخصص به ارائه خدمت در حوزه‌های پزشکی، پرستاری، امداد، مکانیک و تعمیرات، برق و تاسیسات، حمل و نقل سبک و سنگین، خدمات خودرویی، آشپزی و سایر موارد برای همکاری، از علاقمندان درخواست کرد برای ثبت‌نام در این طرح از ساعت هشت صبح تا ۱۹ به سه فرهنگسرای گل نرگس در ابتدای شهرک ژاندارمری، فرهنگسرای شهر در چهار راه جوانشیر و فرهنگسرای کوثر واقع در سی متری دوم مراجعه و یا با شماره‌های۳۷۲۰۱۰۹۰،۳۷۲۳۰۰۱۰و ۳۸۳۹۷۶۳۶ تماس حاصل و در این اقدام خیر مشارکت نمایند. عبدالمالکی با اشاره به ارائه خدمات در شهرهای کرمانشاه، قصرشیرین و خسروی، خواستار مشارکت هیأت‌های مذهبی، پایگاه‌ها مساجد و تشکل‌های غیردولتی در این حرکت فرهنگی و خداپسندانه شد.

به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) به نقل از شهرداری کرمانشاه، مهدی عبدالمالکی با اشاره به اهمیت شهر و استان کرمانشاه در خدمات رسانی به بخش زیادی از زائران اربعین حسینی در ۲ مرز رسمی خسروی و مهران و حضور خیل مشتاقان زیارت حرم مطهر ابا عبدالله الحسین(ع)، اظهار داشت: کرمانشاه از دیرباز شهره خدمت به زائران امام حسین(ع) بوده و مردم این دیار همواره به این مهم افتخار می‌کنند که در این بین اربعین فرصتی بی‌بدیل برای نمایش جلوه‌ای زیبا از این میزبانی با شکوه است.
وی با اشاره به رویکرد مهم واگذاری امور مربوطه به اربعین به مردم، ارزش این اقدام را دلیلی برای بالا بردن اثربخشی آن دانست و گفت: شهرداری به عنوان کمیته خدمات شهری تمامی تمهیدات لازم برای ارائه خدمت به زائران در این ایام را در نظر گرفته و لذا در راستای مشارکت بیشتر مردم کرمانشاه به عنوان میزبانان اصلی، آماده پذیرش همکاری مردم در حوزه‌های خدمت هستیم.
سرپرست سازمان فرهنگی و اجتماعی شهرداری کرمانشاه ضمن دعوت از صاحبان حرف و تخصص به ارائه خدمت در حوزه‌های پزشکی، پرستاری، امداد، مکانیک و تعمیرات، برق و تاسیسات، حمل و نقل سبک و سنگین، خدمات خودرویی، آشپزی و سایر موارد برای همکاری، از علاقمندان درخواست کرد برای ثبت‌نام در این طرح از ساعت هشت صبح تا ۱۹ به سه فرهنگسرای گل نرگس در ابتدای شهرک ژاندارمری، فرهنگسرای شهر در چهار راه جوانشیر و فرهنگسرای کوثر واقع در سی متری دوم مراجعه و یا با شماره‌های۳۷۲۰۱۰۹۰،۳۷۲۳۰۰۱۰و ۳۸۳۹۷۶۳۶ تماس حاصل و در این اقدام خیر مشارکت نمایند.
عبدالمالکی با اشاره به ارائه خدمات در شهرهای کرمانشاه، قصرشیرین و خسروی، خواستار مشارکت هیأت‌های مذهبی، پایگاه‌ها مساجد و تشکل‌های غیردولتی در این حرکت فرهنگی و خداپسندانه شد.

به راحتی عضو خبرنامه شوید

و پیش از دیگران آخرین اخبار و اطلاعیه ها مطلع شوید

دیدگاهتان را بنویسید