عابربانک ها به زائرین اربعین ارز می دهند

5/5
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در email

محمود احمدی با اشاره به اینکه شبکه بانکی در حال حاضر خدمات گسترده ای به مشتریان این سیستم ارائه می کند و باید در ارادت به اهل‌بیت و عتبات عالیات نیز اقدامی انجام دهد،گفت: اقدامات بزرگی در شبکه بانکی در حال انجام است که بدون مشارکت گسترده تمام بانک‌ها امکان‌پذیر نیست.

محمود احمدی با اشاره به اینکه شبکه بانکی در حال حاضر خدمات گسترده ای به مشتریان این سیستم ارائه می کند و باید در ارادت به اهل‌بیت و عتبات عالیات نیز اقدامی انجام دهد،گفت: اقدامات بزرگی در شبکه بانکی در حال انجام است که بدون مشارکت گسترده تمام بانک‌ها امکان‌پذیر نیست. به گزارش تیتر امروز، محمود احمدی با اشاره به اینکه شبکه بانکی در حال حاضر خدمات گسترده ای به مشتریان این سیستم ارائه می کند و باید در ارادت به اهل‌بیت و عتبات عالیات نیز اقدامی انجام دهد،گفت: اقدامات بزرگی در شبکه بانکی در حال انجام است که بدون مشارکت گسترده تمام بانک‌ها امکان‌پذیر نیست. وی افزود: هیچ بخشی به‌ مانند شبکه بانکی مورد توجه، نقد و ارزیابی نیست و این در حالی است که هیچ خدماتی به‌ اندازه خدمات شبکه بانکی گستردگی ندارد. این مقام بانکی با بیان اینکه بین ۴۰ تا ۴۵ میلیارد تومان تراکنش مالی از طریق خودپردازها و دستگاه‌های کارتخوان در طول روز انجام می‌شود، ادامه داد: این خدمات در کمترین زمان با بیشترین خدمت به مردم ارائه می‌شود. احمدی اظهار داشت: مقرر شد تا جلسات مستمری با محوریت ستاد بازسازی عتبات عالیات و بانک مرکزی انجام شود، ضمن اینکه در بحث اربعین هم قرار است اقدامات خوبی بین این ستاد و شبکه بانکی انجام شود. وی افزود: بانک مرکزی در سال جاری پرداخت ارز از طریق دستگاه‌های خودپرداز را برای زائرین اربعین در دستور کار دارد که برخی بانک‌ها پیگیر ارائه این خدمات هستند و البته هماهنگی هایی نیز با طرف عراقی برای رفع برخی مشکلات انجام شده است.

به گزارش تیتر امروز، محمود احمدی با اشاره به اینکه شبکه بانکی در حال حاضر خدمات گسترده ای به مشتریان این سیستم ارائه می کند و باید در ارادت به اهل‌بیت و عتبات عالیات نیز اقدامی انجام دهد،گفت: اقدامات بزرگی در شبکه بانکی در حال انجام است که بدون مشارکت گسترده تمام بانک‌ها امکان‌پذیر نیست.

وی افزود: هیچ بخشی به‌ مانند شبکه بانکی مورد توجه، نقد و ارزیابی نیست و این در حالی است که هیچ خدماتی به‌ اندازه خدمات شبکه بانکی گستردگی ندارد.
این مقام بانکی با بیان اینکه بین ۴۰ تا ۴۵ میلیارد تومان تراکنش مالی از طریق خودپردازها و دستگاه‌های کارتخوان در طول روز انجام می‌شود، ادامه داد: این خدمات در کمترین زمان با بیشترین خدمت به مردم ارائه می‌شود.

احمدی اظهار داشت: مقرر شد تا جلسات مستمری با محوریت ستاد بازسازی عتبات عالیات و بانک مرکزی انجام شود، ضمن اینکه در بحث اربعین هم قرار است اقدامات خوبی بین این ستاد و شبکه بانکی انجام شود.
وی افزود: بانک مرکزی در سال جاری پرداخت ارز از طریق دستگاه‌های خودپرداز را برای زائرین اربعین در دستور کار دارد که برخی بانک‌ها پیگیر ارائه این خدمات هستند و البته هماهنگی هایی نیز با طرف عراقی برای رفع برخی مشکلات انجام شده است.

به راحتی عضو خبرنامه شوید

و پیش از دیگران آخرین اخبار و اطلاعیه ها مطلع شوید

دیدگاهتان را بنویسید