طرف عراقی برای برگزاری مراسم اربعین پاسخ نداده است

فرماندار دشت آزادگان گفت: روز گذشته جلسه با طرف عراقی داشتیم اما در خصوص برگزاری مراسم اربعین حسینی(ع) پاسخ ندادند و این موضوع را به تصمیم ستاد مقابله با کرونا در کشور عراق منوط کردند.
5/5
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در email

حمید سیلاوی در نشست ستاد استانی اربعین حسینی(ع) که امروز (۳۰ تیرماه) برگزار شد، اظهار کرد: روز گذشته جلسه با طرف عراقی داشتیم اما در خصوص برگزاری مراسم اربعین حسینی(ع) پاسخ ندادند و این موضوع را به تصمیم ستاد مقابله با کرونا در کشور عراق منوط کردند. امروز نیز موضوع برگزاری اربعین از سوی عراق پایدار نشد.

به گزارش ایسنا، وی افزود: تکمیل جاده کمربندی سوسنگرد با نصب علائم ترافیکی و روشنایی باید قبل از اربعین انجام شود زیرا نبود روشنایی کافی، در سال‌های گذشته مشکلاتی برای زائران ایجاد کرده بود.

سیلاوی ادامه داد: روکش نهایی جاده سوسنگرد – بستان نیز باید انجام شود زیرا اختلاف ارتفاع در این مسیر، موجب مشکلات و برخی مواقع تصادفات شدیدی شده است. تکمیل جاده پشت مواکب و روکش آسفالت بین مواکب نیز برخی از پروژه‌هایی هستند که باید اجرا شوند.

فرماندار دشت آزادگان گفت: قسمت‌های انحرافی جاده سوسنگرد – بستان نیز باید تکمیل شود زیرا احتمال تصادفات در این مسیر زیاد است و چندین تصادف در این مسیر رخ داده است. / ایسنا

به راحتی عضو خبرنامه شوید

و پیش از دیگران آخرین اخبار و اطلاعیه ها مطلع شوید

دیدگاهتان را بنویسید