صدور و دریافت ویزای عراق تا فردا تمدید شد

5/5
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در email

رئیس پلیس مهاجرت و گذرنامه ناجا گفت: روند صدور ویزا تا فردا سه‌شنبه تمدیدشده است.

رئیس پلیس مهاجرت و گذرنامه ناجا گفت: روند صدور ویزا تا فردا سه‌شنبه تمدیدشده است. به گزارش مهر، سرهنگ مجید صمدی به روند صدور روزانه گذرنامه اشاره کرد و اظهار داشت: از چند هفته گذشته سازوکار صدور یک‌روزه گذرنامه را تدارک دیده بودیم و کسانی که مدارک خود را به پلیس گذرنامه تحویل دادند، گذرنامه‌شان یک‌روزه صادر می‌شد. وی ادامه داد: ظرف یک ماه اخیر یک‌میلیون گذرنامه صادرشده است؛ بخش عمده این آمار مربوط به گذرنامه‌هایی است که مردم ابتدابه‌ساکن برای دریافت آن اقدام کردند. صمدی با اشاره به مدیریت صحیح سفر از سوی مردم در اربعین ۹۶ گفت: از روز گذشته روند بازگشت زوار آغازشده است؛ خاصه از صبح امروز بازگشت زائران عزیز شدت بیشتری گرفته است و خروج زائرین اربعین رو به کاهش است. وی تصریح کرد: بارها اعلام کرده‌ایم که زوار برای خروج باید ویزای کشور مقابل را همراه داشته باشند؛ اما عده‌ای با تصور اینکه شاید در مرز ویزای خود را اخذ کنند، به مرزها مراجعه کرده بودند. رئیس پلیس مهاجرت و گذرنامه ناجا گفت: کسانیکه پاسپورت بدون ویزا داشته‌اند، در مرز مهران این سازوکار فراهم است که در صورت تمایل به دفتر کنسولی ایلام مراجعه کنند و اقدام به دریافت ویزا کنند و از همان دفاتر گذرنامه‌های خود را دریافت کنند.

به گزارش مهر، سرهنگ مجید صمدی به روند صدور روزانه گذرنامه اشاره کرد و اظهار داشت: از چند هفته گذشته سازوکار صدور یک‌روزه گذرنامه را تدارک دیده بودیم و کسانی که مدارک خود را به پلیس گذرنامه تحویل دادند، گذرنامه‌شان یک‌روزه صادر می‌شد.

وی ادامه داد: ظرف یک ماه اخیر یک‌میلیون گذرنامه صادرشده است؛ بخش عمده این آمار مربوط به گذرنامه‌هایی است که مردم ابتدابه‌ساکن برای دریافت آن اقدام کردند.

صمدی با اشاره به مدیریت صحیح سفر از سوی مردم در اربعین ۹۶ گفت: از روز گذشته روند بازگشت زوار آغازشده است؛ خاصه از صبح امروز بازگشت زائران عزیز شدت بیشتری گرفته است و خروج زائرین اربعین رو به کاهش است.

وی تصریح کرد: بارها اعلام کرده‌ایم که زوار برای خروج باید ویزای کشور مقابل را همراه داشته باشند؛ اما عده‌ای با تصور اینکه شاید در مرز ویزای خود را اخذ کنند، به مرزها مراجعه کرده بودند.

رئیس پلیس مهاجرت و گذرنامه ناجا گفت: کسانیکه پاسپورت بدون ویزا داشته‌اند، در مرز مهران این سازوکار فراهم است که در صورت تمایل به دفتر کنسولی ایلام مراجعه کنند و اقدام به دریافت ویزا کنند و از همان دفاتر گذرنامه‌های خود را دریافت کنند.

به راحتی عضو خبرنامه شوید

و پیش از دیگران آخرین اخبار و اطلاعیه ها مطلع شوید

دیدگاهتان را بنویسید