شرکت در راهپیمایی اربعین فقط با روادید انجام می‌شود

5/5

رئیس ستاد مرکزی اربعین حسینی گفت:شرکت در راهپیمایی اربعین فقط با روادید انجام می‌شود.

رئیس ستاد مرکزی اربعین حسینی گفت:شرکت در راهپیمایی اربعین فقط با روادید انجام می‌شود. تسنیم نوشت : حسین ذوالفقاری معاون امنیتی انتظامی وزارت کشور و رئیس ستاد مرکزی اربعین حسینی در نشست خبری ضمن گرامیداشت هفته دولت و با اشاره به راهپیمایی روز اربعین، گفت: به دلیل اهمیت این روز، ضرورت برنامه‌ریزی مناسبی را ایجاب می‌کند. وی افزود: اربعین سال گذشته ٢ میلیون و ٤ هزار نفر به صورت ثبت ورودی در راهپیمایی روز اربعین شرکت کردند. معاون امنیتی انتظامی وزارت کشور با اشاره به تأسیس شورای راهبری برای برگزاری هرچه بهتر مراسم راهپیمایی اربعین، اظهار داشت: یکی از مسائل مهمی که باید در سال جاری مورد توجه ستاد اربعین قرار گیرد، مسئله نظم و امنیت و مقررات مرزی است، سال گذشته شاهد ورود افرادی بودیم که بدون داشتن گذرنامه روند کار را با اخلال مواجه کردند. ذوالفقاری تصریح کرد: با اقداماتی که از چندی قبل آغاز و مأموریتی که طراحی شده، قطعا امسال همه افراد قانونمند و با داشتن روادید از مرز عبور می‌کنند، مردم عزیز کشورمان دقت کنند که برای اخذ روادید اقدام کنند و گله‌ای از مسئولین نداشته باشند، چراکه مر قانون اجرا خواهد شد. وی خاطرنشان کرد: سفر اربعین رایگان نیست و تنها نذورات مردم را در این جهت ساماندهی خواهیم کرد. طرف عراقی لغو روادید را قبول نکرده و هزینه 40 دلار را برای آن خواهیم داشت.

تسنیم نوشت :

حسین ذوالفقاری معاون امنیتی انتظامی وزارت کشور و رئیس ستاد مرکزی اربعین حسینی در نشست خبری ضمن گرامیداشت هفته دولت و با اشاره به راهپیمایی روز اربعین، گفت: به دلیل اهمیت این روز، ضرورت برنامه‌ریزی مناسبی را ایجاب می‌کند.

وی افزود: اربعین سال گذشته ٢ میلیون و ٤ هزار نفر به صورت ثبت ورودی در راهپیمایی روز اربعین شرکت کردند.

معاون امنیتی انتظامی وزارت کشور با اشاره به تأسیس شورای راهبری برای برگزاری هرچه بهتر مراسم راهپیمایی اربعین، اظهار داشت: یکی از مسائل مهمی که باید در سال جاری مورد توجه ستاد اربعین قرار گیرد، مسئله نظم و امنیت و مقررات مرزی است، سال گذشته شاهد ورود افرادی بودیم که بدون داشتن گذرنامه روند کار را با اخلال مواجه کردند.

ذوالفقاری تصریح کرد: با اقداماتی که از چندی قبل آغاز و مأموریتی که طراحی شده، قطعا امسال همه افراد قانونمند و با داشتن روادید از مرز عبور می‌کنند، مردم عزیز کشورمان دقت کنند که برای اخذ روادید اقدام کنند و گله‌ای از مسئولین نداشته باشند، چراکه مر قانون اجرا خواهد شد.

وی خاطرنشان کرد: سفر اربعین رایگان نیست و تنها نذورات مردم را در این جهت ساماندهی خواهیم کرد. طرف عراقی لغو روادید را قبول نکرده و هزینه 40 دلار را برای آن خواهیم داشت.

به راحتی عضو خبرنامه شوید

و پیش از دیگران آخرین اخبار و اطلاعیه ها مطلع شوید

دیدگاهتان را بنویسید