زائران اربعین از سیم‌کارت‌های عراقی استفاده کنند

5/5
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در email

محمدجواد آذری جهرمی؛ وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات امروز در جریان بازدید از نمایشگاه مطبوعات درباره این موضوع اظهار نظر کرده و ضمن اشاره به دو برابر شدن کانال‌های ارتباطی ایران با عراق، گفته است که رسیدن به تفاهم برای کاهش تعرفه ارتباطی از سوی دو کشور نیازمند هماهنگی است که از طریق سفارت هر دو کشور در حال انجام است.

محمدجواد آذری جهرمی؛ وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات امروز در جریان بازدید از نمایشگاه مطبوعات درباره این موضوع اظهار نظر کرده و ضمن اشاره به دو برابر شدن کانال‌های ارتباطی ایران با عراق، گفته است که رسیدن به تفاهم برای کاهش تعرفه ارتباطی از سوی دو کشور نیازمند هماهنگی است که از طریق سفارت هر دو کشور در حال انجام است. به گزارش پانا وزیر ارتباطات همچنین عنوان کرد: ما منتظر اقدام طرف عراقی برای کاهش تعرفه و خدمات اینترنتی هستیم اما تا آن زمان به زائران ایرانی توصیه می‌کنیم هر زمان وارد عراق شدند از سیم‌کارت‌های عراقی استفاده کنند.

به گزارش پانا وزیر ارتباطات همچنین عنوان کرد: ما منتظر اقدام طرف عراقی برای کاهش تعرفه و خدمات اینترنتی هستیم اما تا آن زمان به زائران ایرانی توصیه می‌کنیم هر زمان وارد عراق شدند از سیم‌کارت‌های عراقی استفاده کنند.

به راحتی عضو خبرنامه شوید

و پیش از دیگران آخرین اخبار و اطلاعیه ها مطلع شوید

دیدگاهتان را بنویسید