راه اندازی ۴۶ ایستگاه تلفیقی در مسیر تردد زائران اربعین

5/5

 سردار “نورعلی یاری” در جلسه ستاد اربعین که با حضور سردار “فتحی زاده” جانشین معاون هماهنگ کننده ناجا در پایانه مرزی مهران برگزار شد، گفت: قرارگاه امام علی (ع) با ۵ کمیته پشتیبان و ۵ قرارگاه فرعی فعالیت خود را برای اربعین ۹۶ آغاز کرده است.

سردار “نورعلی یاری” در جلسه ستاد اربعین که با حضور سردار “فتحی زاده” جانشین معاون هماهنگ کننده ناجا در پایانه مرزی مهران برگزار شد، گفت: قرارگاه امام علی (ع) با ۵ کمیته پشتیبان و ۵ قرارگاه فرعی فعالیت خود را برای اربعین ۹۶ آغاز کرده است. وی ادامه داد: طرح جامع اطلاعاتی، انتظامی، امنیتی و ترافیکی تدوین و برنامه‌ریزی های لازم برای اجرای موفقیت مأموریت اربعین در سال جاری اندیشیده شده است. فرمانده انتظامی استان ایلام با اشاره به پیش بینی ۴۶ ایستگاه تلفیقی برای تامین امنیت زائران در اربعین، گفت: این ایستگاه ها از ورودی استان از “حمیل” تا پایانه مرزی “مهران” راه اندازی می شوند. وی گفت: در این راستا ۱۷۳ تیم خودرویی و ۷۰ تیم موتوری نیز پیش بینی شده است که در ایام اربعین مأموریت تامین امنیت زائران و تسهیل در تردد آنها را برعهده دارند سردار یاری به تحت پوشش قرار گرفتن تردد زائران از استان‌های مقصد، اشاره و بیان کرد: ۷۰ دستگاه دوربین برای پایش تصویری تردد زائران اربعین پیش‌بینی شده است. فرمانده انتظامی استان ایلام، ایجاد کمپ ویژه اتباع خارجی را از اقدامات خوب در اربعین امسال عنوان کرد و گفت: پیش بینی می شود اربعین امسال بیش از ۳ میلیون زائر از پایانه مرزی مهران تردد داشته باشند.

وی ادامه داد: طرح جامع اطلاعاتی، انتظامی، امنیتی و ترافیکی تدوین و برنامه‌ریزی های لازم برای اجرای موفقیت مأموریت اربعین در سال جاری اندیشیده شده است.

فرمانده انتظامی استان ایلام با اشاره به پیش بینی ۴۶ ایستگاه تلفیقی برای تامین امنیت زائران در اربعین، گفت: این ایستگاه ها از ورودی استان از “حمیل” تا پایانه مرزی “مهران” راه اندازی می شوند.

وی گفت: در این راستا ۱۷۳ تیم خودرویی و ۷۰ تیم موتوری نیز پیش بینی شده است که در ایام اربعین مأموریت تامین امنیت زائران و تسهیل در تردد آنها را برعهده دارند

سردار یاری به تحت پوشش قرار گرفتن تردد زائران از استان‌های مقصد، اشاره و بیان کرد: ۷۰ دستگاه دوربین برای پایش تصویری تردد زائران اربعین پیش‌بینی شده است.

فرمانده انتظامی استان ایلام، ایجاد کمپ ویژه اتباع خارجی را از اقدامات خوب در اربعین امسال عنوان کرد و گفت: پیش بینی می شود اربعین امسال بیش از ۳ میلیون زائر از پایانه مرزی مهران تردد داشته باشند.

به راحتی عضو خبرنامه شوید

و پیش از دیگران آخرین اخبار و اطلاعیه ها مطلع شوید

دیدگاهتان را بنویسید