رادیو اربعین راه‌اندازی می‌شود

رادیو اربعین از روز یکشنبه ـ‌ هفتم مهر ماه ـ راه‌اندازی می‌شود.
5/5

رادیو اربعین از روز یکشنبه ـ‌ هفتم مهر ماه ـ راه‌اندازی می‌شود. این رادیو در داخل کشور از طریق رادیو نما و همچنین بر روی موج اف ام ردیف ۹۵.۵مگا هرتز و در نجف اشرف و کربلا نیز از طریق موج FM قابل دریافت است.

معاونت صدا در آستانه اربعین حسینی آیین راه‌اندازی «رادیو اربعین» را در سالن اجتماعات آستان مقدس امامزاده صالح تجریش با حضور دکتر شاه‌آبادی معاون صدا، جمعی از مدیران شبکه‌های مختلف و با سخنرانی حجت‌الاسلام والمسلمین پناهیان و مداحی مداحان اهل بیت(ع) برگزار می‌کند.

حامد فاتحی، مدیر روابط عمومی معاونت صدا با اعلام این خبر گفت: رادیو اربعین تلاش می‌کند تصویر ممتاز و یکپارچه از اجتماع عظیم ایمانی را به جامعه ارائه کند و با اطلاع‌رسانی مناسب، فضاسازی معنوی، ترویج آموزه‌های اصیل عاشورایی و هم پیوندی دل‌های عاشق زائران حسینی به هموطنان داخل کشور، این فضای معنوی را به عرصه همبستگی ملی و اتحاد امت اسلامی تبدیل کند

وی تصریح کرد: بی تردید این رادیو با برنامه ریزی جامع و دقیق تلاش می‌کند با بسیج تمام ظرفیت‌های ملی در عرصه‌های مختلف و بهره‌گیری موثر تر از ظرفیت های هنری و آموزه‌های انسان ساز حسینی، آیینه تمام نمای زیبایی های اربعین حسینی باشد و با انعکاس عواطف خالصانه و همدلی های عاشقانه زائران کربلا همنوایی امت اسلامی با کاروان حسینی و آل الله را به تصویر بکشد.

مدیر روابط عمومی معاونت صدا خاطر نشان کرد: رادیو اربعین با مسئولیت رضا کوچک‌زاده با هدف «فرهنگ‌سازی معارف اهل بیت (ع)و اطلاع رسانی همه جانبه و نیز پوشش اخبار و اطلاعات مربوط به حضور گسترده زائران حسینی در همایش عظیم پیاده روی اربعین» و با شعار «الحسین یجمعنا» از روز یکشنبه (هفتم مهر) ۲۹ محرم به صورت رسمی و به صورت ۲۴ ساعته آغاز به کار خواهد کرد.

مراسم راه اندازی رادیو اربعین روزیکشنبه ۰۷/۰۷/۹۸ از ساعت ۱۶ در سالن اجتماعات آستان مقدس امامزاده صالح تجریش برگزار خواهد شد

به راحتی عضو خبرنامه شوید

و پیش از دیگران آخرین اخبار و اطلاعیه ها مطلع شوید

دیدگاهتان را بنویسید