دولت موظف به حل بیمه خبرنگاران است/اصحاب رسانه زیبایی های اربعین را ثبت کنند

5/5
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در email

رئیس سازمان بسیج رسانه کشور با بیان اینکه فرهنگ و ارشاد اسلامی باید وضعیت خبرنگاران را سامان دهد، گفت: دولت موظف است وضع بیمه خبرنگاران را حل کند.

رئیس سازمان بسیج رسانه کشور با بیان اینکه فرهنگ و ارشاد اسلامی باید وضعیت خبرنگاران را سامان دهد، گفت: دولت موظف است وضع بیمه خبرنگاران را حل کند. به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از رشت، مسعود بصیری، رئیس سازمان بسیج رسانه کشور پیش از ظهر امروز (6 آبان) در کارگاه تخصصی خبرنگاران عاشورایی استان گیلان در سالن جلسات اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اظهار داشت: خبرنگار با توجه به همه مشکلات اما همیشه در صحنه حاضر است. وی با بیان اینکه اکثر کارها زمان استراحت دارد اما خبر جای توقف ندارد، افزود: خبرنگاران مشکلات کل جامعه را می نویسند اما هیچوقت خبرنگار از درد خود چیزی نمی نویسد. رئیس سازمان بسیج کشور با بیان اینکه فرهنگ و ارشاد اسلامی باید وضعیت خبرنگاران را سامان دهد، گفت: یکی از اساسی ترین مشکلات خبرنگاران عدم بیمه آنها است. بصیری با بیان اینکه میلیون ها پول در دولت های مختلف برای همه چیز می شود اما ریالی برای خبرنگاران هزینه نمی شود، تصریح کرد: دولت موظف است وضع بیمه خبرنگاران را حل کند. وی با بیان اینکه نباید قلم ما باری بر دوشمان باشد، خاطرنشان کرد: خبرنگاران نباید قلم را به شخصی و یا گزارش نامناسبی بفروشند. مسئول سازمان بسیج رسانه کشور با بیان اینکه باید از قلم برای حفظ حرمت خبرنگاری پاسداری کنیم، اظهار داشت: بسیاری از خانواده ها با اخبار منتشره ما به راه راست هدایت می شوند. بصیری با بیان اینکه در اسلام جز در مورد اربعین امام حسین (علیه السلام) نامی برده نشده است، افزود: اربعین یک حرکت تاریخی بزرگ است که بعد از 1400سال همچنان باید زنده نگه داشته شود وی با بیان اینکه اگر حسین (علیه السلام) فراموش شود اسلام فراموش می شود، گفت: این سنت دیرینه نباید فراموش شود و یکی از راه های فراموش نشدنش نشان دادن زیبایی های آن به جهان است. اصحاب رسانه همه زیبایی های اربعین را ثبت کنند مسئول سازمان بسیج رسانه کشور با بیان اینکه همه خوب ها در روز اربعین در کربلا جمعند، تصریح کرد: بابد اصحاب رسانه همه زیبایی ها را در خبر و عکس نشان دهند. بصیری با اشاره به اینکه مردم ایران نمایندگان مسلمانان ایران در بین عراقیان هستند، خاطرنشان کرد: اسلام حقیقتی است که بر هر کسی عرضه شود، اگر بیماری نداشته باشد، می پذیرد. وی با بیان اینکه خبرنگاران به همه مردمی که در اربعین به کربلا عازم هستند، تذکر دهند که جز زیبایی از شیعیان چیزی نباید دیده شود، اظهار داشت: مردم ایران وقتی از مرز عبور می کنند باید بدانند مهمان مردم عراق هستند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از رشت، مسعود بصیری، رئیس سازمان بسیج رسانه کشور پیش از ظهر امروز (6 آبان) در کارگاه تخصصی خبرنگاران عاشورایی استان گیلان در سالن جلسات اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اظهار داشت: خبرنگار با توجه به همه مشکلات اما همیشه در صحنه حاضر است.

وی با بیان اینکه اکثر کارها زمان استراحت دارد اما خبر جای توقف ندارد، افزود: خبرنگاران مشکلات کل جامعه را می نویسند اما هیچوقت خبرنگار از درد خود چیزی نمی نویسد.

رئیس سازمان بسیج کشور با بیان اینکه فرهنگ و ارشاد اسلامی باید وضعیت خبرنگاران را سامان دهد، گفت: یکی از اساسی ترین مشکلات خبرنگاران عدم بیمه آنها است.

بصیری با بیان اینکه میلیون ها پول در دولت های مختلف برای همه چیز می شود اما ریالی برای خبرنگاران هزینه نمی شود، تصریح کرد: دولت موظف است وضع بیمه خبرنگاران را حل کند.

وی با بیان اینکه نباید قلم ما باری بر دوشمان باشد، خاطرنشان کرد: خبرنگاران نباید قلم را به شخصی و یا گزارش نامناسبی بفروشند.

مسئول سازمان بسیج رسانه کشور با بیان اینکه باید از قلم برای حفظ حرمت خبرنگاری پاسداری کنیم، اظهار داشت: بسیاری از خانواده ها با اخبار منتشره ما به راه راست هدایت می شوند.

بصیری با بیان اینکه در اسلام جز در مورد اربعین امام حسین (علیه السلام) نامی برده نشده است، افزود: اربعین یک حرکت تاریخی بزرگ است که بعد از 1400سال همچنان باید زنده نگه داشته شود

وی با بیان اینکه اگر حسین (علیه السلام) فراموش شود اسلام فراموش می شود، گفت: این سنت دیرینه نباید فراموش شود و یکی از راه های فراموش نشدنش نشان دادن زیبایی های آن به جهان است.

اصحاب رسانه همه زیبایی های اربعین را ثبت کنند

مسئول سازمان بسیج رسانه کشور با بیان اینکه همه خوب ها در روز اربعین در کربلا جمعند، تصریح کرد: بابد اصحاب رسانه همه زیبایی ها را در خبر و عکس نشان دهند.

بصیری با اشاره به اینکه مردم ایران نمایندگان مسلمانان ایران در بین عراقیان هستند، خاطرنشان کرد: اسلام حقیقتی است که بر هر کسی عرضه شود، اگر بیماری نداشته باشد، می پذیرد.

وی با بیان اینکه خبرنگاران به همه مردمی که در اربعین به کربلا عازم هستند، تذکر دهند که جز زیبایی از شیعیان چیزی نباید دیده شود، اظهار داشت: مردم ایران وقتی از مرز عبور می کنند باید بدانند مهمان مردم عراق هستند.

به راحتی عضو خبرنامه شوید

و پیش از دیگران آخرین اخبار و اطلاعیه ها مطلع شوید

دیدگاهتان را بنویسید