درمانگاه تخصصی موکب احمد بن موسی(ع) برپا می‌شود

5/5

فرمانده سپاه فجر استان فارس گفت: امسال درمانگاه تخصصی موکب احمد بن موسی (ع) با حضور پزشکان و پرستاران بسیجی خدمات بهداشتی و درمانی رایگان به زائران اربعین حسینی ارائه می‌کند.

فرمانده سپاه فجر استان فارس گفت: امسال درمانگاه تخصصی موکب احمد بن موسی (ع) با حضور پزشکان و پرستاران بسیجی خدمات بهداشتی و درمانی رایگان به زائران اربعین حسینی ارائه می‌کند. به گزارش خبرگزاری تسنیم از شیراز، به نقل از روابط عمومی سپاه فجر استان فارس سردار هاشم غیاثی با بیان اینکه برگزاری باشکوه مراسم پیاده‌روی اربعین گواه دلدادگی شیعیان جهان به امام حسین (ع) است، اظهار داشت: دوستداران اهل بیت (ع) و دست‌اندرکاران این مراسم با توجه به حضور میلیونی زائران اربعین و با بهره‌گیری از معارف اهل بیت (ع) و آموزه‌های دین اسلام ویژه برنامه‌های فرهنگی و تبلیغی را در حاشیه این مراسم برگزار کنند. وی با اشاره به نقش بزرگ و تاثیرگذار حضرت زینب (س) در ترویج فرهنگ عاشورا، گفت: حضور میلیونی شیعیان و دوستداران اهل بیت (ع) در مراسم پیاده‌روی اربعین تجدید بیعت با آرمان‌های کربلا و اعلام آمادگی برای دفاع همه جانبه از اسلام ناب محمدی (ص) است. فرمانده سپاه فجر با بیان اینکه برپایی موکب احمد بن موسی (ع) در ایام اربعین یک حرکت تاثیرگذار فرهنگی و دینی است، گفت: استان فارس با برپایی این موکب یک گام بزرگ در راستای ترویج فرهنگ ائمه اطهار (ع) و گام بزرگی در راستای معرفی حضرت احمد بن موسی (ع) به شیعیان سراسر جهان است. وی افزود: راه‌اندازی دفتر موکب احمد بن موسی (ع) در حرم مطهر شاهچراغ (ع) در راستای ایجاد انسجام و هماهنگی در بین نیروهای انقلابی و دوستداران اهل بیت (ع) برای برگزاری هر چه باشکوه‌تر مراسم پیاده اربعین حسینی صورت گرفته است. سردار غیاثی با بیان اینکه سپاه فجر همگام با خیران و دوستداران اهل بیت (ع) در برپایی موکب احمدبن‌موسی (ع) مشارکت دارد، گفت: برپایی این موکب با این حجم پذیرش بیش از هشتاد و دو هزار زائر یک کار بسیار بزرگ بوده است به صورتی که سپاه فجر سال گذشته تامین امنیت موکب احمدبن‌موسی(ع) را بر عهده داشت و چهل هزار تردد در ایام برپایی این موکب ثبت و کنترل شد. وی با بیان اینکه بسیجیان تیم‌های مهندسی سپاه فجر نقش اصلی را در ساخت تاسیسات موکب احمد‌بن‌موسی (ع) بر عهده دارند، گفت: سال گذشته در هجده روز خدمات‌رسانی به زائران، هیچگاه سیستم آبرسانی و برق رسانی این موکب قطع نشد و پذیرایی از زائران اربعین حسینی به بهترین نحو ممکن انجام شد. وی افزود: امسال نیز درمانگاه تخصصی موکب احمد بن موسی (ع) با حضور پزشکان و پرستاران بسیجی خدمات بهداشتی و درمانی رایگان به زائران اربعین حسینی ارائه می‌کند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از شیراز، به نقل از روابط عمومی سپاه فجر استان فارس سردار هاشم غیاثی با بیان اینکه برگزاری باشکوه مراسم پیاده‌روی اربعین گواه دلدادگی شیعیان جهان به امام حسین (ع) است، اظهار داشت: دوستداران اهل بیت (ع) و دست‌اندرکاران این مراسم با توجه به حضور میلیونی زائران اربعین و با بهره‌گیری از معارف اهل بیت (ع) و آموزه‌های دین اسلام ویژه برنامه‌های فرهنگی و تبلیغی را در حاشیه این مراسم برگزار کنند.

وی با اشاره به نقش بزرگ و تاثیرگذار حضرت زینب (س) در ترویج فرهنگ عاشورا، گفت: حضور میلیونی شیعیان و دوستداران اهل بیت (ع) در مراسم پیاده‌روی اربعین تجدید بیعت با آرمان‌های کربلا و اعلام آمادگی برای دفاع همه جانبه از اسلام ناب محمدی (ص) است.

فرمانده سپاه فجر با بیان اینکه برپایی موکب احمد بن موسی (ع) در ایام اربعین یک حرکت تاثیرگذار فرهنگی و دینی است، گفت: استان فارس با برپایی این موکب یک گام بزرگ در راستای ترویج فرهنگ ائمه اطهار (ع) و گام بزرگی در راستای معرفی حضرت احمد بن موسی (ع) به شیعیان سراسر جهان است.

وی افزود: راه‌اندازی دفتر موکب احمد بن موسی (ع) در حرم مطهر شاهچراغ (ع) در راستای ایجاد انسجام و هماهنگی در بین نیروهای انقلابی و دوستداران اهل بیت (ع) برای برگزاری هر چه باشکوه‌تر مراسم پیاده اربعین حسینی صورت گرفته است.

سردار غیاثی با بیان اینکه سپاه فجر همگام با خیران و دوستداران اهل بیت (ع) در برپایی موکب احمدبن‌موسی (ع) مشارکت دارد، گفت: برپایی این موکب با این حجم پذیرش بیش از هشتاد و دو هزار زائر یک کار بسیار بزرگ بوده است به صورتی که سپاه فجر سال گذشته تامین امنیت موکب احمدبن‌موسی(ع) را بر عهده داشت و چهل هزار تردد در ایام برپایی این موکب ثبت و کنترل شد.

وی با بیان اینکه بسیجیان تیم‌های مهندسی سپاه فجر نقش اصلی را در ساخت تاسیسات موکب احمد‌بن‌موسی (ع) بر عهده دارند، گفت: سال گذشته در هجده روز خدمات‌رسانی به زائران، هیچگاه سیستم آبرسانی و برق رسانی این موکب قطع نشد و پذیرایی از زائران اربعین حسینی به بهترین نحو ممکن انجام شد.

وی افزود: امسال نیز درمانگاه تخصصی موکب احمد بن موسی (ع) با حضور پزشکان و پرستاران بسیجی خدمات بهداشتی و درمانی رایگان به زائران اربعین حسینی ارائه می‌کند.

به راحتی عضو خبرنامه شوید

و پیش از دیگران آخرین اخبار و اطلاعیه ها مطلع شوید

دیدگاهتان را بنویسید