حضور مشمولان در پیاده روی اربعین حسینی میسر شد؟

5/5

به گزارش افکارنیوز، سردار بهمن نوروزی در نشست خبری با حضور اصحاب رسانه ضمن تسلیت به خاطر حادثه تروریستی در اهواز اظهار داشت: سازمان نظام وظیفه عمومی برای ارائه خدمات به مشمولان تلاش می‌کند راهنمایی و مشاوره لازم را برای مشمولان داشته باشد و در این مسیر از همه پتانسیل‌های موجود هم استفاده خواهد کرد . وی افزود: دغدغه اول مشمولان بین ادامه تحصیل و انجام خدمت مقدس سربازی است و دغدغه دوم پس از خدمت، بدست آوردن شغل است. بنابراین در معاونت اجتماعی برطرف کردن دغدغه این افراد در دستور کار قرار دارد تا بتوانند دوران خدمت مقدس سربازی خود را کم استرس تر سپری کنند . نوروزی تصریح کرد: در ایام اربعین بسیاری از مشمولان با عشق و علاقه می خواهند در این راهپیمایی و اجتماع عظیم شیعیان شرکت کنند از این رو به دنبال ساز و کاری هستیم که به سوالات مشمولان در خصوص این سفر معنوی پاسخگو بدهیم .

به گزارش افکارنیوز، سردار بهمن نوروزی در نشست خبری با حضور اصحاب رسانه ضمن تسلیت به خاطر حادثه تروریستی در اهواز اظهار داشت: سازمان نظام وظیفه عمومی برای ارائه خدمات به مشمولان تلاش می‌کند راهنمایی و مشاوره لازم را برای مشمولان داشته باشد و در این مسیر از همه پتانسیل‌های موجود هم استفاده خواهد کرد .

وی افزود: دغدغه اول مشمولان بین ادامه تحصیل و انجام خدمت مقدس سربازی است و دغدغه دوم پس از خدمت، بدست آوردن شغل است. بنابراین در معاونت اجتماعی برطرف کردن دغدغه این افراد در دستور کار قرار دارد تا بتوانند دوران خدمت مقدس سربازی خود را کم استرس تر سپری کنند .

نوروزی تصریح کرد: در ایام اربعین بسیاری از مشمولان با عشق و علاقه می خواهند در این راهپیمایی و اجتماع عظیم شیعیان شرکت کنند از این رو به دنبال ساز و کاری هستیم که به سوالات مشمولان در خصوص این سفر معنوی پاسخگو بدهیم .

به راحتی عضو خبرنامه شوید

و پیش از دیگران آخرین اخبار و اطلاعیه ها مطلع شوید

دیدگاهتان را بنویسید