جلسه ستاد اربعین حسینی استان همدان برگزار شد

5/5

جلسه ستاد اربعین حسینی استان همدان با حضور مسئولین ایستگاه‌های صلواتی شهرستان‌های تابعه برگزار شد.

جلسه ستاد اربعین حسینی استان همدان با حضور مسئولین ایستگاه‌های صلواتی شهرستان‌های تابعه برگزار شد. به گزارش خبرگزاری بسیج از همدان، جلسه ستاد اربعین حسینی استان همدان با حضور مسئول امور اجتماعی استانداری همدان، مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی استان همدان، روسای کمیته‌های ستاد و مسئولین ایستگاه‌های صلواتی در سالن جلسات استانداری برگزار شد. این جلسه با هدف برنامه‌ریزی برای برگزاری برنامه‌های اثرگذار فرهنگی و هنری برای زائرین اربعین حسینی، ایجاد هماهنگی لازم بین ایستگاه‌ها و خدمت‌رسانی بیشتر به زائرین برگزار شد. در این جلسه مهرداد نادری فر مسئول امور اجتماعی استانداری همدان با اشاره به اهمیت زیارت اربعین حسینی و تاثیرگذاری آن به تشریح وضعیت استان در حوزه اربعین حسینی پرداخت. پس از ارائه توضیحاتی در خصوص برنامه‌های فرهنگی پیش‌بینی شده برای زائرین توسط حجت‌الاسلام دشتکی مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی استان همدان، روسای کمیته‌های ستاد با ارائه گزارشی از اقدامات انجام شده پرداختند. در پایان مسئولین ایستگاه‌های صلواتی با بیان مشکلات موجود در ایستگاه‌ها به مطالبه خود از مسئولین در راستای رفع مشکلات و ارائه خدمت بیشتر به زائرین اشاره کردند.

به گزارش خبرگزاری بسیج از همدان، جلسه ستاد اربعین حسینی استان همدان با حضور مسئول امور اجتماعی استانداری همدان، مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی استان همدان، روسای کمیته‌های ستاد و مسئولین ایستگاه‌های صلواتی در سالن جلسات استانداری برگزار شد.

این جلسه با هدف برنامه‌ریزی برای برگزاری برنامه‌های اثرگذار فرهنگی و هنری برای زائرین اربعین حسینی، ایجاد هماهنگی لازم بین ایستگاه‌ها و خدمت‌رسانی بیشتر به زائرین برگزار شد.

در این جلسه مهرداد نادری فر مسئول امور اجتماعی استانداری همدان با اشاره به اهمیت زیارت اربعین حسینی و تاثیرگذاری آن به تشریح وضعیت استان در حوزه اربعین حسینی پرداخت.

پس از ارائه توضیحاتی در خصوص برنامه‌های فرهنگی پیش‌بینی شده برای زائرین توسط حجت‌الاسلام دشتکی مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی استان همدان، روسای کمیته‌های ستاد با ارائه گزارشی از اقدامات انجام شده پرداختند.

در پایان مسئولین ایستگاه‌های صلواتی با بیان مشکلات موجود در ایستگاه‌ها به مطالبه خود از مسئولین در راستای رفع مشکلات و ارائه خدمت بیشتر به زائرین اشاره کردند.

به راحتی عضو خبرنامه شوید

و پیش از دیگران آخرین اخبار و اطلاعیه ها مطلع شوید

دیدگاهتان را بنویسید