توصیه جدی اداره‌کل اتباع به مهاجرین افغانستانی برای شرکت در پیاده‌روی اربعین

5/5
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در email

اداره‌کل اتباع خراسان‌رضوی در اطلاعیه‌ای تاکید کرد مهاجرین افغانستان بدون اخذ ویزا و گذرنامه از مراجعه به مرز شلمچه جهت شرکت در پیاده‌روی اربعین پرهیز کنند.

اداره‌کل اتباع خراسان‌رضوی در اطلاعیه‌ای تاکید کرد مهاجرین افغانستان بدون اخذ ویزا و گذرنامه از مراجعه به مرز شلمچه جهت شرکت در پیاده‌روی اربعین پرهیز کنند. خبرگزاری تسنیم: اداره‌کل اتباع خراسان‌رضوی به دنبال ابلاغیه وزارت کشور در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: به اطلاع می‌رساند آن دسته از اتباع خارجی که قصد شرکت در مراسم اربعین حسینی را دارند باید با در دست داشتن گذرنامه و ویزای کشور عراق به طرف مرز شلمچه عزیمت کنند. در ادامه این اطلاعیه آمده است: توصیه اکید ما به مهاجرین این است که از مراجعه برای خروج غیرقانونی جدا پرهیز کنند در غیر این صورت چنانچه در مسیر تردد به طرف مرز شلمچه شناسایی شوند به اردوگاه‌های مراقبتی استان‌های «خوزستان» و «مرکزی» منتقل شده و پس از اتمام مراسم اربعین از کشور طرد می‌شوند. گفتنی است امسال دومین سال اعزام قانونی مهاجرین افغانستانی ساکن در ایران به عراق برای شرکت در پیاده‌روی بزرگ اربعین است. دارندگان گذرنامه به همراه پروانه اقامت معتبر، دارندگان کارت آمایش 11 و شرکت کنندگان در طرح سرشماری مهاجرین فاقد مدرک معتبر اقامتی امسال موفق به ثبت نام و اعزام به مراسم اربعین شدند.

خبرگزاری تسنیم: اداره‌کل اتباع خراسان‌رضوی به دنبال ابلاغیه وزارت کشور در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: به اطلاع می‌رساند آن دسته از اتباع خارجی که قصد شرکت در مراسم اربعین حسینی را دارند باید با در دست داشتن گذرنامه و ویزای کشور عراق به طرف مرز شلمچه عزیمت کنند.

در ادامه این اطلاعیه آمده است: توصیه اکید ما به مهاجرین این است که از مراجعه برای خروج غیرقانونی جدا پرهیز کنند در غیر این صورت چنانچه در مسیر تردد به طرف مرز شلمچه شناسایی شوند به اردوگاه‌های مراقبتی استان‌های «خوزستان» و «مرکزی» منتقل شده و پس از اتمام مراسم اربعین از کشور طرد می‌شوند.

گفتنی است امسال دومین سال اعزام قانونی مهاجرین افغانستانی ساکن در ایران به عراق برای شرکت در پیاده‌روی بزرگ اربعین است.

دارندگان گذرنامه به همراه پروانه اقامت معتبر، دارندگان کارت آمایش 11 و شرکت کنندگان در طرح سرشماری مهاجرین فاقد مدرک معتبر اقامتی امسال موفق به ثبت نام و اعزام به مراسم اربعین شدند.

به راحتی عضو خبرنامه شوید

و پیش از دیگران آخرین اخبار و اطلاعیه ها مطلع شوید

دیدگاهتان را بنویسید